“Příjemné prostředí a milá obsluha”

Wonderlust Coffee & Restaurant
Č. 138 z 429 Káva a čaj v Praze
Okolí: Praha 2
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 31. prosince 2019

Už při vstupu mě očarovalo pohádkové prostředí a příjemná atmosféra.
Široký výběr mi způsobil obtíže si vůbec něco vybrat, ale obsluha byla velmi milá a poradila mi.
Nejlepší však byl čaj, který mi obsluha doporučila, nejen chuťově vynikající, ale i čajová směs chutnala výborně (směs se dala sníst).
Brzy se znova určitě zastavím!

Poděkujte uživateli myhanh98.
Tiep N, Manager v zařízení Wonderlust Coffee & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. ledna 2020

Děkujeme mockrát za milou recenzi. Jsme rádi, že Vám ovocný čaj Unique Mango chutnal.

Wonderlust team,

Recenzováno: 28. prosince 2019

Výborné kafe po ránu potěší každého. Byli jsme zde s kamarády několikrát. Jídlo bylo vždycky dobré, podle vietnamské receptury. Atmosféra podniku nás nadchla, byť je menu obšírně napsané, po několika návštěvách je ok. Servis je výborný, barista i manažer mluví několika jazyky a jsou strašně milí. Určitě doporučujeme.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Hananguyen22.
TargaryenTaip, Manažer v zařízení Wonderlust Coffee & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2019

Děkujeme Vám mockrát za milou recenzi. Vážíme si vaší podpory. Těšíme se na Vaši příští návštěvu s kamarády.

Recenzováno: 28. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si tu sobotní snídani s přítelem. Jídlo bylo moc dobré, vietnamská kokosová káva vynikající, měli jsme ji poprvé a určitě doporučujeme! Jistě se ještě stavíme!

Poděkujte uživateli notears87.
Tiep N, Manažer v zařízení Wonderlust Coffee & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. prosince 2019

Děkujeme Vám mockrát za Vaši recenzi. Jsme rádi, že Vám vietnamská kokosová káva chutnala. Určitě se stavte na filtrovanou kávu s vaječným žloutkem. S přáním krásného dne.

Recenzováno: 16. prosince 2019

Po vstupu z rušné ulice jsme stanuli v útulné vyhřáté restauraci. Uvítal nás schopný manažer provozovny mluvící plynnou češtinou. Jídlo bylo jiné, než v běžných asijských restauracích. Jakoby mu byla věnována jakási kulinářská péče. Jsem velmi příjemně najedený, místo obvyklé únavy cítím sílu...

Poděkujte uživateli tom_M1898SN.
Tiep N, Manažer v zařízení Wonderlust Coffee & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. prosince 2019

Děkuji mockrát za Vaši osvěžující recenzi. Kvalitu našich služeb i jídla stále zvyšujeme. Snažíme se, aby náš personál přišel odpočatý, svěží a hlavně, aby je bavila práce, pak i jídlo chutná jinak. Chováme se k sobě jako k rodině tj. rodinná restaurace a kavárna v centru Prahy.

Recenzováno: 3. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná káva,super snídaně :) a milý pan manager
Doporučuji. Venkovní posezení je moc hezké
Výborná dostupnost metra I.P. pavlova

Poděkujte uživateli veruuver.
Tiep N, Manažer v zařízení Wonderlust Coffee & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2019

Děkuji mockrát za vaši recenzi. Vážíme si vaší podpory.

Manažer Wonderlustu,
Tiep Nguyen Huu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Wonderlust Coffee & Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Wonderlust Coffee & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!