“Večeře s přáteli”
Recenze Výčep

Výčep
Okolí: Praha 10
Popis: Moderní pivnice - Dalešice na čepu, česká, moravská a valašská kuchyně pod vedením šéfkuchaře Jitky Hrachového a jeho parťáka Vojty Nemravy.
Recenzováno: 1. ledna 2020

V této restauraci jsme byli poprvé a byli jsme mile překvapeni, obsluha výborná, jídlo delikátní, super večer, rád se sem vrátím.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Luk198927.
Veronika T, Manažer komunikace v zařízení Výčep, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

Dobrý den, děkujeme za milou pochvalu. Vážíme si ji. Brzy na viděnou, za Výčep, Veronika

Recenzováno: 29. listopadu 2019

Zaplatíte horentní sumy za oběd a odcházíte hladoví. Personál nepříjemný bez úsměvu na dotaz co je to koblih nám servírka odpověděla způsobem, že jsme asi hloupí, když to nevíme. Hlavní chod obalená husí křídla - v misce se pohybovaly 4 kusy obalených kostí na žluté kyselé omáčce k tomu dna minichleby to vše cca 300,- CZK. Odcházeli jsme s pocitem, že jsme byly okradeni. Již nikdy více. Je sice hezké, že spolupracujete k kdejakým kuchařem a návrhářem, ale srandu si z lidí nemůžete dělat. Zdravím Hüttlová

1  Poděkujte uživateli 967alenah.
Recenzováno: 19. září 2019

Vážení přátelé, toto je místo, kam určitě zajděte na oběd nebo večeři. Včerejší návštěva stála za to, na doporučení jsem si na předkrm dala lesní houby ze Šumavy s majoránkovým olejem a pošírovaným vajíčkem, na hlavní hovězí loupanou plec se silnou omáčkou, nakládanou zeleninou a domácím kváskovým chlebem. Pak jsme ještě šérovali morkovou kost, nudle s mákem jako zrmzlinu a větrník. Všechno bylo fantastické, ještě teď mám boule za ušima :o) Rozhodně doporučuji!

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli 62hanav.
Recenzováno: 2. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po pár procházkách kolem Výčepu, jsem sem byl pozvaln přáteli na pívo. Obsluha byla pozorná milá!
Pivo, no výběr velký, asi i dobré, ale není to kvůli čemu bych se sem vracel, ovšem jídlo a “fůdstajling” to je to proč bych se sem chtěl vracet. Jídlo milé, vynikajíci, prezentace skvělé, kuchař výborný.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli tomas_fremr.
Recenzováno: 6. července 2019

Velice zajimave slozeni pokrmu, zeleniny a koreni ceske kuchyne.
Vrele doporucuji jak kvuli jidlu, pivu i obsluze

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli djzrames.
Veronika T, Manažer komunikace s hosty v zařízení Výčep, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2019

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi a doporučení :). Hezký den. Veronika, Výčep.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Výčep, si také prohlíželi

Už jste navštívili Výčep? Sdílejte své zkušenosti!