“Pohoda v centru Prahy”
Recenze U Zlateho Hada

U Zlateho Hada
Recenzováno: 16. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde poprve a naprosta spokojenost. Vyborna plzen i kuchyne, obsluha prijemna. Neni co dodat.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli lesnicka.

Recenzováno: 30. července 2016

Restaurace zde funguje už dlouho (od nepaměti) a stojí na místě historicky první kavárny v Praze. Ve znaku má hada, údajně proto, že kdysi ve středověku zde byla původně lékárna, jak nám vysvětlila obsluha.

V restauraci najdete slušný výběr výběr jídel z české kuchyně, ze kterého si vybere každý. Jídlo je velmi dobré a porce slušné, ze všeho nejvíce doporučuji maso ze selete, které se griluje u vchodu do restaurace (lahůdka) nebo pečenou kotletu.

Víno zde nabízejí české a velmi dobré, vřele doporučuji. Cena vína odpovídá jeho kvalitě.

Obsluha je příjemná a ochotná, jenom někdy zapomíná (nebo nestíhá) dolévat víno, a to i když restaurace není zcela plná. To je ale pouze kosmetická "vada na kráse" - jinak to je restaurace, kterou mohu každému vřele doporučit. :-)

Datum návštěvy: květen 2016
Poděkujte uživateli hanzlaco.
Recenzováno: 9. července 2016

V této restauraci jsme byli poprvé a není na co si stěžovat. Výborné jídlo, obsluha, prostředí prostě úplně vše myslím že máme novou oblíbenou restauraci. jistě se vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2016
4  Poděkujte uživateli Eliška K.
Recenzováno: 2. února 2016

moc se nam u vas libilo. trichodova vecere s dobrym jidlem, vinem , milou obsluhou , zapalenym krbem , dobrou kavou a kochanim se obrazů okolo. bylo nam u vas hezky. diky Eva a Robert

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli eva h.
Recenzováno: 13. prosince 2015

Pokud hledáte místo na rychlý oběd, je to pravé místo. Kvalitní česká jídla, rychlý servis, dobré pivko...

Datum návštěvy: prosinec 2015
Poděkujte uživateli la_nikita2013.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Zlateho Hada, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Zlateho Hada? Sdílejte své zkušenosti!