“Dobré, ale dražší”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Velké skupiny
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 7. března 2017 prostřednictvím mobilu

Plzeňská restaurace v Obecním domě je oblíbená jak u českých turistů tak převážně turistů z celého světa, kteří se vydají navštívit krásnou Prahu. A restaurace? Velmi útulná, příjemná restaurace s domácí "českou" kuchyní, českým pivem a Švejkem :-) Jídlo je skvělé, převážně musím pochválit svíčkovou... Bezchybná :-) Ale celkově ceny (většinou přes 300,- Kč) se mi zdají moc vysoké má takovou kuchyni. Jednou za čas, proč ne? :-)

Poděkujte uživateli Michael P.
Eva P, Sales & Marketing coordinator v zařízení Plzeňská Restaurace Obecní Dům, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. března 2017

Vážený Michael P,

děkuji Vám za Váš čas podělit o Vaši zkušenost z návštěvy Plzeňské restaurace a především za krásnou recenzi. Slova chvály nás moc těší, že Vám u nás chutnalo!

Ceny u nás odrážejí nejen kvalitu surovin, ale také lokalitu a umístění Plzeňské restaurace v Obecním domě - Národní kulturní památce, jež patří k nejvýznamnějším secesním stavbám v Praze.

Rádi Vás přivítáme v Plzeňské restaurace mezi 15 a 18 hodinou, kdy máme nabídku Plzeňského piva za poloviční cenu!

Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

S pozdravem,

Recenzováno: 29. ledna 2017

Chtěl bych tady dát absolutorium za jednu z nejlepších kachen, které jsem kdy jedl. Když se k tomu přidá fantasticky načepovaná Plznička a příjemná obsluha, je na skvělé odpoledne zaděláno. Díky mockrát

Poděkujte uživateli Jan K.
Eva P, Sales & Marketing coordinator v zařízení Plzeňská Restaurace Obecní Dům, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2017

Dobrý den, Jene K.,

děkujeme za krásné hodnocení! Jsme rádi, že Vám v Plzeňské restauraci chutnalo a budeme se těšit na Vaší další návštěvu.

S přáním hezkého dne,
Sales & Marketing coordinator

Recenzováno: 4. ledna 2017

Nejlepší české a tradiční jídlo co jsem v Praze ochutnal! Večeři jsme si vychutnali a ještě byl super servis! Super atmosféra! Ceny na centrum Prahy a takové nádherné prostory adekvátní ! Určitě přijdeme zase znovu brzy!

Poděkujte uživateli Pavel J.
Eva P, Sales & Marketing coordinator v zařízení Plzeňská Restaurace Obecní Dům, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2017

Vážený Pavle J.,

děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a hlavně chutnalo!
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přáním krásného dne,

Recenzováno: 14. prosince 2016

Pokud mate radi ceskou kuchyni nebo chcete pozvat zahranicni zname na skvele ceske jidlo, tak jedine zde.

Doporucuji kachnu, je opravdu nejlepsi, co jsem kdy jedl.

Poděkujte uživateli Roman Č.
Recenzováno: 4. října 2016 prostřednictvím mobilu

Moc dobrá pivnice úžasný biftek milí personál super atmosféra určitě se vrátím a mohu jen doporučit ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Poděkujte uživateli Suchy J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Plzeňská Restaurace Obecní Dům, si také prohlíželi

Už jste navštívili Plzeňská Restaurace Obecní Dům? Sdílejte své zkušenosti!