“Smíšený pocity”

Č. 122 z 152 Bary a hospody v Praze
Okolí: Karlín
Okolí: Karlín
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Prostředí, pivo a jídlo super, ale každou chvilku je cítit silnej a neprijemnej zapach jako kanály a obsluha ikdyz byla příjemná tak i velice zapometliva a nebylo vyjimkou ze jsme se museli pripominat o nedonesene objednavky...

1  Poděkujte uživateli karelvystrcil.

Recenzováno: 4. října 2019

Restaurace zvenčí vypadá hezky, ale od té doby co jsme s kamarády přišli dovnitř tak to bylo jedno zklamání za druhým. Seděli jsme u stolů vlevo od vchodu a velmi často tam zavanul nepříjemný zápach, jako kdyby byl blízko nás kanál a tak to bylo celý večer a nebylo to toaletami, které byly vedle nás. Obsluha chodila jen málo, a k tomu byla spíše otrávená až nepříjemná. Jídlo bylo v pořádku, ale rozhodně jsme se tam necítili dobře a nemáme důvod se vracet. Zdejší pivo nás moc neoslovilo.

1  Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 28. srpna 2019

Při své první návštěvě podniku jsem byla více než zklamaná z obsluhy. Pan číšník měl v sobotu 24. srpna večer směnu, kde byl sám, ale plné měl pouze dva stoly, z nichž jsme jeden byli my, kde nás sedělo asi cca 12 lidí. Obsluha si stěžovala několikrát za večer, že nás musí obsluhovat častěji, než je podle něj považováno za normální. Řekl nám, že u našeho stolu byl za 10 minut 3x, do čehož počítá i donášku pití a když na to jsem požádala o Aperol, byl velice nepříjemný ve smyslu, co si vůbec dovoluji objednat pití. Když mi ho chtěl položit na stůl, tak mě překvapil zezadu, kdy mě ani nepožádal, abych se mu uhnula a suveréně mi ho dal na stůl. Choval se velice a nepříjemně, na můj vkus arogantně a moje návštěva byla rozhodně poslední. Doufám, že dojde k přeškolení chování obsluhy.

1  Poděkujte uživateli BK29000.
Recenzováno: 4. června 2019

Byla jsem velmi zklamaná z této restaurace. Jídlo bylo celkem dobré, ale obsluha otřesná. Láhev vína, kterou jsem objednala, trvalo 30 minut, než ji přinesli a víno bylo teplé.Po dalších 3 urgencích dorazila voda, nejdřív malá a potom "hurá" ta správná. Druhou lahev vody jsem už neměla sílu objednávat, tak jsem zaplatila s tím, že si půjdeme posedět někam jinam. I takhle se dá přijít o zákazníky, nemám důvod se tam vrátit.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Jana S.
Recenzováno: 19. dubna 2019

Zašel jsem na avízované steaky z několika druhů prasat a byl jsem zklamán. Čekal jsem na ně více než hodinu a pak jsem dostal několik nedopečených flaksovitých nekousatelných podešví. Jinak to popsat nejde. Pivo bylo dobré, ale na druhé jsem zas čekal téměř 20 min. Tak snad brzo dojde k nápravě.

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli zdenekkozel.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivo Karlin, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivo Karlin? Sdílejte své zkušenosti!