“Chutné jídlo”

Č. 3 487 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Nusle
Okolí: Nusle
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo je skvělý, prostředí lehce omšelé, ale to vyrovná právě moc dobré jídlo a milá obsluha, rádi se sem vracíme.

2  Poděkujte uživateli JNH_Dupon.

Recenzováno: 30. prosince 2019

Restaurace přímo u výstupu z metra "Vyšehrad". V létě možnost posezení na zahrádce.
Je možné si i objednat jídlo "to go". Kuchyně výborná, ještě se mi nestalo, že by někomu nechutnalo. Obsluha je někdy pomalejší a chvíli trvá, než si člověk může objednat. Ale je to jako vždy o lidech. Celkově mohu ale jen doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Inel10.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu poprvé na doporučení přátel.
Lokalita dobrá, absence parkování.
Restaurace je u metra, posprejované skla jsou na škodu u takovéto kvalitní a dobré restaurace.
Obsluha příjemná a ochotná.
Jídla velmi dobrá jak prezentace tak i chuťově.
Ceny nejsou vysoké s ohledem na lokalitu.
Doporučuji a určitě zase přijdeme

1  Poděkujte uživateli PragueDavid.
Recenzováno: 17. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsem byl poprvé. Pred vchodem mají ceduli že tam máte pockat ze vas usadí přišli jsme s kámošem a obsluha ho uvítala první větou co tam jako chceme. Wtf. Uvnitr bylo prazdno obsazen jeden stolek a cisnik nas donutil si sednout pouze ke stolku pro 2 uprostred, ke stolu u okna pro 4 jsme nemohli aby neprisli o velky ksefty ktery tam asi maji i o vikendu. Jidelak je totalne neprehledny je to cca na 2x prelozena a3 kde 75% zabiraji nahodne obrazky asijskeho jidla a na zbytku je cele menu i v angličtině. Jako prostirani maji a4 papipr kde maji dalsi jidla cele menu dokonce, ale to pouze plati od pondelka do pátku. Cili je to celkem matoucí. Jidlo bylo nadprumer na asijskou kuchyn. Vadilo mi ze v jidelnim listku neni seznam priloh. Cisnik se tedy zeptal.jestli chceme ryzi ci nudle k jidlu, ale vubec jsme netusili na kolik jidlo nakonec vyjde. PS: bylo videt ze obsluhu tam ta prace hodne sere. Co jsme se usadili hned se nas ptal jestli mame vybrano pote prisel za minutu a divil se jaktoze nemame jeste vybrano. TLDR: jídlo fajn, servis hrůza.

Poděkujte uživateli michalb679.
Recenzováno: 5. července 2019 prostřednictvím mobilu

V restauraci Yam Yam často s partnerem večeříme. S jídlem jsme vždy nad míru spokojeni. I s rychlostí jak je vše vyřízené a jídlo je na stole. Jen jedna jediná věc. Vždy si dáváme desert napůl (je celkem velký),bývá to tiramisu nebo něco podobného. A je mrzuté že úplně vždy je to na půl zmrzlé. Když už to mrazíte tak by jste to měli nechat rozmrznout než to podáte zákazníkovi. Tak to je jediné mrzuté. Ale stane se to vždy.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli michalj430.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Yam Yam, si také prohlíželi

Už jste navštívili Yam Yam? Sdílejte své zkušenosti!