“Nejlepší menu na malé straně.”
Recenze La Bastille

La Bastille
Č. 1 374 z 6 127 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká, Bar
Vhodné pro: Místní kuchyně, Barová scéna, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 15. října 2017

ahoj, tuto restauraci doporučuji všem, výborné menu které se střída každý týden, super prostředí a čistota, točená stella a neuveritelne domací limonády.

Poděkujte uživateli Max Z.

Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Nečekala jsem, že mne na tak turistickem miste mile prekvapi restaurace s naprosto neturistickym pristupem.
Prijemna atmosfera, vkusny interier a bajecne jidlo vcetne obsluhy.
Az budete na Ujezde, zkuste misto Mexika pro zmenu Francii:)

Poděkujte uživateli Renata Ř.
Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi doporučuji tuto výbornou restauraci pod Petřínem,byla jsem příjemě překvapena, ceny perfektní a jídlo jako z pohádky. Tento podnik zařazují mezi mých top 10 a budu brzy opakovat návštěvu. Měla jsem filet mignon a bylo to výborné !
Děkuji za zážitek.
M.

Poděkujte uživateli Martina Š.
Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci la bastille mohu vrele doporucit, perfektni kuchyne,hezke prostredi a slusna obsluha, kombinace v teto dobe skoro neuveritelna.

Poděkujte uživateli Dee K.
Recenzováno: 3. srpna 2017

Úžasné krevety na avokádovém salátu. Steak na pepřové omáčce vše zakončené jemným creme brulée. Skvělá obsluha, příjemné prostředí. kvalitní suroviny.

Poděkujte uživateli andreaO9811CR.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bastille, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bastille? Sdílejte své zkušenosti!