“Večeře”

Vhodné pro: Barová scéna, Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 22. ledna 2018

Výborné jídlo za rozumné ceny v centru Prahy, pěkné a útulné prostředí, příjemná obsuha. Stolek pro dva u okna, s výhledem, doporučuji k posezení u romantické večeře.

Poděkujte uživateli prehak.

Recenzováno: 29. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu výborné jídlo s příjemnou obsluhou a velmi příznivé ceny.
Polevky vynikající. Ryba byla čerstvá a saláty skvěle dochucené.

Poděkujte uživateli Markéta D.
Recenzováno: 27. listopadu 2017

Zavítali jsme zde s kamarády.. Velmi příjemně zdobený interiér, na první pohled opravdu krásná klidná restaurace. Velký výběr vín- ochutnali jsme a bylo výborné. Jídlo perfektní-velmi jsme si pochutnali, jak na kachničce, tak na hambáčovi. Obsluha taky bezproblémová. Líbilo se nám tady.

Poděkujte uživateli Katechet.
Recenzováno: 15. října 2017

ahoj, tuto restauraci doporučuji všem, výborné menu které se střída každý týden, super prostředí a čistota, točená stella a neuveritelne domací limonády.

Poděkujte uživateli Max Z.
Recenzováno: 6. října 2017 prostřednictvím mobilu

Nečekala jsem, že mne na tak turistickem miste mile prekvapi restaurace s naprosto neturistickym pristupem.
Prijemna atmosfera, vkusny interier a bajecne jidlo vcetne obsluhy.
Az budete na Ujezde, zkuste misto Mexika pro zmenu Francii:)

Poděkujte uživateli Renata Ř.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bastille, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bastille? Sdílejte své zkušenosti!