“Nedoporučuji”

Vhodné pro: Barová scéna, Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 30. března 2018 prostřednictvím mobilu

Už nikdy žádný voucher do této restaurace. Obsluhu jsme vyloženě obtěžovali, na pití jsme se museli 3x doprošovat a z baru se ozývaly nemístné poznámky. Velmi nepříjemný zážitek. Kdybychom jsme si koupili fondue v kdejakém supermarketu, uděláme lépe. Takto by to v restauracích být nemělo.

1  Poděkujte uživateli Jakub Č.

Recenzováno: 22. ledna 2018

Výborné jídlo za rozumné ceny v centru Prahy, pěkné a útulné prostředí, příjemná obsuha. Stolek pro dva u okna, s výhledem, doporučuji k posezení u romantické večeře.

Poděkujte uživateli prehak.
Recenzováno: 29. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu výborné jídlo s příjemnou obsluhou a velmi příznivé ceny.
Polevky vynikající. Ryba byla čerstvá a saláty skvěle dochucené.

Poděkujte uživateli Markéta D.
Recenzováno: 27. listopadu 2017

Zavítali jsme zde s kamarády.. Velmi příjemně zdobený interiér, na první pohled opravdu krásná klidná restaurace. Velký výběr vín- ochutnali jsme a bylo výborné. Jídlo perfektní-velmi jsme si pochutnali, jak na kachničce, tak na hambáčovi. Obsluha taky bezproblémová. Líbilo se nám tady.

Poděkujte uživateli Katechet.
Recenzováno: 15. října 2017

ahoj, tuto restauraci doporučuji všem, výborné menu které se střída každý týden, super prostředí a čistota, točená stella a neuveritelne domací limonády.

Poděkujte uživateli Max Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bastille, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bastille? Sdílejte své zkušenosti!