“stojí to za to”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi, Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 2. srpna 2018

Jídlo dobré, personál milý a profesionální. Vracím se tady ráda a doporučuji si tady zajít stojí to za to

Poděkujte uživateli Tereza H.

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Za nas maximální spokojenost! Prisli jsme 10min pred zavírací dobou a byli jsme mile obslouženi, dokonce s nabídkou, ze je možné si ještě objednat jidlo. Dali jsme si burgery, Le burger a duck, a musime rict, ze byly nejlepší, co jsme jedli. Maso bylo jemne, dipy výborně ochucene a porce veliké !!! Přijdeme zase !

1  Poděkujte uživateli Dalibor D.
Recenzováno: 28. května 2018 prostřednictvím mobilu

Posezení u výborného jídla a kvalitního francouzského vína za rozumnou cenu.K tomu ochotný personál.Doporučuji.

Poděkujte uživateli Jindra C.
Recenzováno: 30. března 2018 prostřednictvím mobilu

Už nikdy žádný voucher do této restaurace. Obsluhu jsme vyloženě obtěžovali, na pití jsme se museli 3x doprošovat a z baru se ozývaly nemístné poznámky. Velmi nepříjemný zážitek. Kdybychom jsme si koupili fondue v kdejakém supermarketu, uděláme lépe. Takto by to v restauracích být nemělo.

1  Poděkujte uživateli Jakub Č.
Recenzováno: 22. ledna 2018

Výborné jídlo za rozumné ceny v centru Prahy, pěkné a útulné prostředí, příjemná obsuha. Stolek pro dva u okna, s výhledem, doporučuji k posezení u romantické večeře.

Poděkujte uživateli prehak.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bastille, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bastille? Sdílejte své zkušenosti!