“Vegetariánská restaurace”

Maitrea
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli vlastakuhle.

Recenzováno: 4. října 2016

Po náročném tréninku jsme se šli občerstvit do nedaleké vegetariánské restaurace. Nejdříve jsem byla k tomuto typu podniku značně nedůvěřivá, ale čekalo mě velmi milé překvapení. Na maso si potrpím, ale vege quesadilla předčila mé očekávání a skoro můžu říct, že mi v této úpravě chutná nejvíc!

Pokud si chcete osladit život, tak si určitě dejte šálek Aztécké čokolády. To je požitek k nezaplacení.

Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 3. října 2016

Maitrea byla první vegetariánskou restaurací, kterou jsem v Praze navštívila už někdy v roce 2012. Od té doby se sem s přáteli ráda vracím za výborným jídlem, příjemnou obsluhou a atmosférou. Pokud chcete restauraci navštívit ve večerních hodinách určitě doporučuji rezervaci.

1  Poděkujte uživateli Tereza H.
Recenzováno: 22. září 2016

Asi nejúžasnější jídlo, co jsem kdy jedla. Naprosto super, skvělé prostředí, příjemná obsluha. Jednoznačně doporučuji.

Poděkujte uživateli Kateřina S.
Recenzováno: 31. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

První návštěva vegetariánské restaurace byla pro mě silným zážitkem. Byl jsem mile překvapen místní nabídkou jídel, které jsem jako častý konzument masa, jsem moc nerozuměl. K večeři jsme si dali Paellu (rizoto) a kozí sýr na toustu. K předkrmu humus a jako sladkou tečku azteckou čokoládu. Vše bylo výborné a prostředí nám k jidlu dodavalo pocit klidu.

Poděkujte uživateli Roman R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!