“Skvělá veganská večeře”

Maitrea
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 29. října 2016 prostřednictvím mobilu

Maitrea je skvělá vegetarianská, ale i veganská restaurace s neobvyklou atmosférou a velice příjemnou obsluhou. Veškeré jídlo je opravdu vynikající, což můžeme doložit i velice spokojenými "masožrouty" :)
Nezapomeňte si však na večer určitě objednat místečko, protože zájem je obrovský :)

Poděkujte uživateli Lada M.

Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli vlastakuhle.
Recenzováno: 4. října 2016

Po náročném tréninku jsme se šli občerstvit do nedaleké vegetariánské restaurace. Nejdříve jsem byla k tomuto typu podniku značně nedůvěřivá, ale čekalo mě velmi milé překvapení. Na maso si potrpím, ale vege quesadilla předčila mé očekávání a skoro můžu říct, že mi v této úpravě chutná nejvíc!

Pokud si chcete osladit život, tak si určitě dejte šálek Aztécké čokolády. To je požitek k nezaplacení.

Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 3. října 2016

Maitrea byla první vegetariánskou restaurací, kterou jsem v Praze navštívila už někdy v roce 2012. Od té doby se sem s přáteli ráda vracím za výborným jídlem, příjemnou obsluhou a atmosférou. Pokud chcete restauraci navštívit ve večerních hodinách určitě doporučuji rezervaci.

1  Poděkujte uživateli Tereza H.
Recenzováno: 22. září 2016

Asi nejúžasnější jídlo, co jsem kdy jedla. Naprosto super, skvělé prostředí, příjemná obsluha. Jednoznačně doporučuji.

Poděkujte uživateli Kateřina S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!