“Jedinečná restaurace”

Maitrea
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Maitrea je jedinečná restaurace, skvělé jídlo, pití, krásné prostředí, je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací. Obsluha bývala vždy jedna z nejlepších v Praze. Servis se bohužel poslední dobou dost zhoršil, je to velká škoda..

Poděkujte uživateli Milal7.

Recenzováno: 29. října 2016 prostřednictvím mobilu

Maitrea je skvělá vegetarianská, ale i veganská restaurace s neobvyklou atmosférou a velice příjemnou obsluhou. Veškeré jídlo je opravdu vynikající, což můžeme doložit i velice spokojenými "masožrouty" :)
Nezapomeňte si však na večer určitě objednat místečko, protože zájem je obrovský :)

Poděkujte uživateli Lada M.
Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli vlastakuhle.
Recenzováno: 4. října 2016

Po náročném tréninku jsme se šli občerstvit do nedaleké vegetariánské restaurace. Nejdříve jsem byla k tomuto typu podniku značně nedůvěřivá, ale čekalo mě velmi milé překvapení. Na maso si potrpím, ale vege quesadilla předčila mé očekávání a skoro můžu říct, že mi v této úpravě chutná nejvíc!

Pokud si chcete osladit život, tak si určitě dejte šálek Aztécké čokolády. To je požitek k nezaplacení.

Poděkujte uživateli Petra H.
Recenzováno: 3. října 2016

Maitrea byla první vegetariánskou restaurací, kterou jsem v Praze navštívila už někdy v roce 2012. Od té doby se sem s přáteli ráda vracím za výborným jídlem, příjemnou obsluhou a atmosférou. Pokud chcete restauraci navštívit ve večerních hodinách určitě doporučuji rezervaci.

1  Poděkujte uživateli Tereza H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!