“Vždy spokojen!”

Maitrea
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 14. listopadu 2016

Jídla jsou nápaditá, plné chutí, mnoho možností a vždy jsem naprosto spokojen! Ne vždy mám chuť na masité jídlo a tato restaurace je báječným řešením, kdy nabízí vege, vegan i raw jídla, za přijatelnou cenu v krásném prostředí.

Poděkujte uživateli Ruben Aram T.

Recenzováno: 6. listopadu 2016

Maitrea je jedinečná restaurace, skvělé jídlo, pití, krásné prostředí, je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací. Obsluha bývala vždy jedna z nejlepších v Praze. Servis se bohužel poslední dobou dost zhoršil, je to velká škoda..

Poděkujte uživateli Milal7.
Recenzováno: 29. října 2016 prostřednictvím mobilu

Maitrea je skvělá vegetarianská, ale i veganská restaurace s neobvyklou atmosférou a velice příjemnou obsluhou. Veškeré jídlo je opravdu vynikající, což můžeme doložit i velice spokojenými "masožrouty" :)
Nezapomeňte si však na večer určitě objednat místečko, protože zájem je obrovský :)

Poděkujte uživateli Lada M.
Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli vlastakuhle.
Recenzováno: 4. října 2016

Po náročném tréninku jsme se šli občerstvit do nedaleké vegetariánské restaurace. Nejdříve jsem byla k tomuto typu podniku značně nedůvěřivá, ale čekalo mě velmi milé překvapení. Na maso si potrpím, ale vege quesadilla předčila mé očekávání a skoro můžu říct, že mi v této úpravě chutná nejvíc!

Pokud si chcete osladit život, tak si určitě dejte šálek Aztécké čokolády. To je požitek k nezaplacení.

Poděkujte uživateli Petra H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!