Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Vždy spokojen!”
Recenze Maitrea

Maitrea
Kuchyně: Evropská, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Romantický, Děti, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Pozdní snídaně, Obědy, Večeře, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
30 recenzí
20 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Vždy spokojen!”
Recenzováno: 14. listopadu 2016

Jídla jsou nápaditá, plné chutí, mnoho možností a vždy jsem naprosto spokojen! Ne vždy mám chuť na masité jídlo a tato restaurace je báječným řešením, kdy nabízí vege, vegan i raw jídla, za přijatelnou cenu v krásném prostředí.

Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ruben Aram T.

1 801 recenzí od naší komunity

18 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Jedinečná restaurace”
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Maitrea je jedinečná restaurace, skvělé jídlo, pití, krásné prostředí, je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací. Obsluha bývala vždy jedna z nejlepších v Praze. Servis se bohužel poslední dobou dost zhoršil, je to velká škoda..

• Navštíveno v říjnu 2016
Poděkujte uživateli Milal7.
20 recenzí
19 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Skvělá veganská večeře”
Recenzováno: 29. října 2016 prostřednictvím mobilu

Maitrea je skvělá vegetarianská, ale i veganská restaurace s neobvyklou atmosférou a velice příjemnou obsluhou. Veškeré jídlo je opravdu vynikající, což můžeme doložit i velice spokojenými "masožrouty" :)
Nezapomeňte si však na večer určitě objednat místečko, protože zájem je obrovský :)

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lada M.
10 recenzí
6 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Vegetariánská restaurace”
Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

• Navštíveno v září 2016
Poděkujte uživateli vlastakuhle.
19 recenzí
14 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 7 bodů za pomoc
“Vegetariánská quesadilla”
Recenzováno: 4. října 2016

Po náročném tréninku jsme se šli občerstvit do nedaleké vegetariánské restaurace. Nejdříve jsem byla k tomuto typu podniku značně nedůvěřivá, ale čekalo mě velmi milé překvapení. Na maso si potrpím, ale vege quesadilla předčila mé očekávání a skoro můžu říct, že mi v této úpravě chutná nejvíc!

Pokud si chcete osladit život, tak si určitě dejte šálek Aztécké čokolády. To je požitek k nezaplacení.

• Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Petra H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!