“Překvapení”

Maitrea
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 18. listopadu 2016

Byla to moje první zkušenost s vege stravou, která mě uchvátila. Maitrea od té doby patří mezi mé oblíbené restaurace. Nádherné prostory, design, krásné místo, klidné. Jídlo je velmi dobré, a vegan a raw dezerty vždy výborné. Pozor nedá se platit kartou.

Poděkujte uživateli Karlicka91.
Restaurace_Maitrea, Manažer v zařízení Maitrea, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. listopadu 2016

děkuji za Vaši recenzi. V tuto chvíli testujeme platby kartou a v nejbližších dnech už i tato možnost bude k dispozici.

Krásný den přeji

Petr, Manažer

Recenzováno: 14. listopadu 2016

Jídla jsou nápaditá, plné chutí, mnoho možností a vždy jsem naprosto spokojen! Ne vždy mám chuť na masité jídlo a tato restaurace je báječným řešením, kdy nabízí vege, vegan i raw jídla, za přijatelnou cenu v krásném prostředí.

Poděkujte uživateli Ruben Aram T.
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Maitrea je jedinečná restaurace, skvělé jídlo, pití, krásné prostředí, je to jedna z mých nejoblíbenějších restaurací. Obsluha bývala vždy jedna z nejlepších v Praze. Servis se bohužel poslední dobou dost zhoršil, je to velká škoda..

Poděkujte uživateli Milal7.
Recenzováno: 29. října 2016 prostřednictvím mobilu

Maitrea je skvělá vegetarianská, ale i veganská restaurace s neobvyklou atmosférou a velice příjemnou obsluhou. Veškeré jídlo je opravdu vynikající, což můžeme doložit i velice spokojenými "masožrouty" :)
Nezapomeňte si však na večer určitě objednat místečko, protože zájem je obrovský :)

Poděkujte uživateli Lada M.
Recenzováno: 18. října 2016

Velmi dobré jídlo,velý výběr,také milá a ochotná obsluha.Příjemné a voňavé posezení v centru města.Všem,vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli vlastakuhle.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!