Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Co se stalo?”
Recenze Maitrea

Maitrea
Kuchyně: Evropská, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Místní kuchyně, Děti, Rodiny s dětmi, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdní snídaně, Pozdě v noci, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
5 recenzí
5 recenzí restaurací
“Co se stalo?”
Recenzováno: 23. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Chodíme s kamarádkou pravidelně, ale dovolat se k Vám do restaurace to je skoro za trest! Až na po 10-sáté mi byl zvednut telefon, ač vím, že míváte plno, vždy se stůl našel. Poslední dobou mě trošku mrzí a štve zpomalenost obsluhy, kde si vystáváte u baru a vykládáte si... a pak se náhle všichni rozpustíte po restauraci, a zas se sejdete u baru a vykládáte. A příjde mi, že jste dost zmenšili porce (? Nebo co je jinak?!) nečekala bych že za salát s avokádem a uzeným tofu a tortilla chips, kde salát je velikosti 1/4 talíře dám skoro 300,- ?? Tento salát už jsem měla tak 3x a poslední porce mě opravdu pobavila, mysleli jsme si s kamarádkou, že jste nám ho dali napůl, ale při placení byl na účtu markovaný 2x.. škoda. Chodíváme k vám rády, ale poslední zkušenost nás zklamala a odešly jsme hladové..

Navštíveno v lednu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michaella R.
Restaurace_Maitrea, Manažer v zařízení Maitrea, odpověděl na tuto recenzi., 24. ledna 2017

děkuji Vám za to, že jste si našla čas na to nám Vaši zkušenost napsat.
Je to pravda, že se k nám dovolat často velmi obtižné, právě z těchto důvodů jsme začali používat systém online rezervací "restu.cz", kde člověk může si rezervovat stůl hned bez zbytečného čekání na telefonu.
Určitě by se nemělo stávat to, že obsluha je zpomalená kvůli povídání na baru, děkujeme za upozornění, na tom zapracujeme.
Porce jsme opravdu zmenšili. Chapu, že jste s kamarádkou byly zvyklé na jinou velikost porcí, ale pokud byste si daly kromě salátu třeba polévku nebo předkrm a pak například dezert, tak byste rozhodně neodešly hladové. Veřím, že Váše poslední zkušenost a proběhlé změny v menu Vás neodradí od další návštěvy Maitrei a příště si ji užíjete stejně jako vždy předtím.

S pozdravem,

• Všechny
Nejprve čeština
Praha, Česká republika
2 recenze
“Veganský hráškový krém byl super”
Recenzováno: 12. ledna 2017

Jídlo je velmi dobré, ale nebyla jsem maximálně spokojená protože jídlo bylo příliš mastné. Veganský hráškový krém byl super.

• Navštíveno v prosinci 2016
Poděkujte uživateli dagmar2017.
Moskva, Rusko
98 recenzí
59 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 29 bodů za pomoc
“Výborné vegetariánské jídlo i pro masožravce”
Recenzováno: 7. prosince 2016

Ačkoliv jím maso rád, zde chodím docela často a jsem maximálně spokojen. Krásné prostředí, fajn (i když mírně chaotické) obsluha, dobrý spirit. Nabízejí pomerančové tic-tacy zdarma, ale musíte si jej najít, je to takové tajné místo, které znají pouze znalci :)

Navštíveno v prosinci 2016
Poděkujte uživateli flare31.
Praha, Česká republika
7 recenzí
7 recenzí restaurací
“Překvapení”
Recenzováno: 18. listopadu 2016

Byla to moje první zkušenost s vege stravou, která mě uchvátila. Maitrea od té doby patří mezi mé oblíbené restaurace. Nádherné prostory, design, krásné místo, klidné. Jídlo je velmi dobré, a vegan a raw dezerty vždy výborné. Pozor nedá se platit kartou.

• Navštíveno v červenci 2016
Poděkujte uživateli Karlicka91.
Restaurace_Maitrea, Manažer v zařízení Maitrea, odpověděl na tuto recenzi., 19. listopadu 2016
děkuji za Vaši recenzi. V tuto chvíli testujeme platby kartou a v nejbližších dnech už i tato možnost bude k dispozici.

Krásný den přeji

Petr, Manažer
30 recenzí
20 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Vždy spokojen!”
Recenzováno: 14. listopadu 2016

Jídla jsou nápaditá, plné chutí, mnoho možností a vždy jsem naprosto spokojen! Ne vždy mám chuť na masité jídlo a tato restaurace je báječným řešením, kdy nabízí vege, vegan i raw jídla, za přijatelnou cenu v krásném prostředí.

Navštíveno v listopadu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Ruben Aram T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!