Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Vynikající jídlo, příjemná atmosféra”
5 z 5 bublinek Recenze Maitrea

Maitrea
Zaujímá 57. místo z 5 372 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Děti, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Pozdní snídaně, Večeře, Obědy, Pozdě v noci, K dispozici dětské stoličky, Rezervace, Sezení, Podává alkohol, Jídlo s sebou, Obsluha
8 recenzí
4 recenze restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Vynikající jídlo, příjemná atmosféra”
5 z 5 bublinek Recenzováno: před 4 týdny

Maitrea je jedna z mých oblíbených pražských restaurací. Přes týden mají polední menu (polévka, hlavní chod a sklenice vody) za příjemných 135 Kč. Restaurace už konečně přijímá platební karty...Obsluha je příjemná, ještě nikdy jsem dlouho nečekala, ačkoliv bývá dost plno. Nabídka stálého menu také nikdy nezklame. Jediné, co bych Maitrei vytkla, jsou podbízivé a podle mne zcela zcestné názvy některých jídel - "svíčková", "guláš" apod.

• Navštíveno v březnu 2017
Poděkujte uživateli Kristyna86.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

1 774 recenzí od naší komunity

30 recenzí restaurací
“Skvela volba”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 24. března 2017 prostřednictvím mobilu

Navstevujeme pravidelne
Dnes se nam poprve stalo ze byl problem s rezervaci. Rezervacni system......
Ale misto bylo, takze jsme se mohli opet velice kvalitne najist
Kdysi obcas vazla obsluha, dnes perfektni
Od posledne zmeny interieru

Navštíveno v březnu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Radek H.
43 recenzí
19 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
“Oběd ve vegetariánské restauraci”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 26. února 2017

Byla jsem zde již po několikáté a vždy mi tu chutnalo. Příjemně zařízený interiér ve stylu feng shui, tentokrát jsem seděla u fontánky s budhou. Dala jsem si hráškovou polévku a Thajský lilek s tofu a rýží. Jídlo bylo výborné, stejně tak domácí zázvorová limonáda. Mladý vrchní příjemný a profesionální. Obsluha byla rychlá, přestože je tu stále plno. Doporučuji.

• Navštíveno v únoru 2017
Poděkujte uživateli Anive2015.
Česká Skalice, Česká republika
18 recenzí
14 recenzí restaurací
common_n_restaurant_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Spokojenost”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 30. ledna 2017

Prostředí je velmi zajímavě a příjemně řešeno. Musím pochválit velmi ochotnou obsluhu. Především mladého pana vrchního. Takové profesionální a přirozené chování u tak mladého číšníka jsem snad nikdy nezažil. Jídlo moc dobré. Děkuji za příjemný večer.

Navštíveno v lednu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Petr N.
5 recenzí
5 recenzí restaurací
“Co se stalo?”
3 z 5 bublinek Recenzováno: 23. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Chodíme s kamarádkou pravidelně, ale dovolat se k Vám do restaurace to je skoro za trest! Až na po 10-sáté mi byl zvednut telefon, ač vím, že míváte plno, vždy se stůl našel. Poslední dobou mě trošku mrzí a štve zpomalenost obsluhy, kde si vystáváte u baru a vykládáte si... a pak se náhle všichni rozpustíte po restauraci, a zas se sejdete u baru a vykládáte. A příjde mi, že jste dost zmenšili porce (? Nebo co je jinak?!) nečekala bych že za salát s avokádem a uzeným tofu a tortilla chips, kde salát je velikosti 1/4 talíře dám skoro 300,- ?? Tento salát už jsem měla tak 3x a poslední porce mě opravdu pobavila, mysleli jsme si s kamarádkou, že jste nám ho dali napůl, ale při placení byl na účtu markovaný 2x.. škoda. Chodíváme k vám rády, ale poslední zkušenost nás zklamala a odešly jsme hladové..

Navštíveno v lednu 2017
Užitečné?
Poděkujte uživateli Michaella R.
Restaurace_Maitrea, Manažer v zařízení Maitrea, odpověděl na tuto recenzi., 24. ledna 2017

děkuji Vám za to, že jste si našla čas na to nám Vaši zkušenost napsat.
Je to pravda, že se k nám dovolat často velmi obtižné, právě z těchto důvodů jsme začali používat systém online rezervací "restu.cz", kde člověk může si rezervovat stůl hned bez zbytečného čekání na telefonu.
Určitě by se nemělo stávat to, že obsluha je zpomalená kvůli povídání na baru, děkujeme za upozornění, na tom zapracujeme.
Porce jsme opravdu zmenšili. Chapu, že jste s kamarádkou byly zvyklé na jinou velikost porcí, ale pokud byste si daly kromě salátu třeba polévku nebo předkrm a pak například dezert, tak byste rozhodně neodešly hladové. Veřím, že Váše poslední zkušenost a proběhlé změny v menu Vás neodradí od další návštěvy Maitrei a příště si ji užíjete stejně jako vždy předtím.

S pozdravem,

Alisa Kruglova

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!