“Skoro dokonalé”

Maitrea
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 7. listopadu 2017

Vracím se sem při každé návštěvě Prahy. Dokonalý prostor skrytý v samém centru u Staroměstkého náměstí. Velký výběr bezmasého jídla, které je vždycky vynikající. Jen obsluha je někdy lehounce zmatená, ale vyrovnávají to roztomilostí :-)

Poděkujte uživateli Mauglinka.

Recenzováno: 8. října 2017

Opakovaně se sem vracíme. Plně vegetariánská restaurace nedaleko Staromáku je výhra. Ceny za obědové menu průměrné, za stálé menu na centrum Prahy pořád ucházející, ačkoliv je pravda, že během posledních let se ceny neustále zvedají, což lze samozřejmě omluvit. Použité ingredience jsou čerstvé a neošizené. Mimo jiné zde mají v nabídce nejlepší vegetariánskou svíčkovou, co jsem v Praze ochutnala, denní menu pokaždé moc dobré, velký výběr kvalitních nápojů.
Jen interiér je na mne v některých ohledech moc divoký. Ačkoliv se snaží tvářit příjemně (jinak je celé vybavení a zvolené barvy moc hezké), přemíra nesmyslných dekorací působí opačným dojmem. Mínus těch pár zbytečných dekorací, oltářků, fontánky s fotečkou (?) a dalších kýčovitých detailů evokující obchod s levým ezoterickým zbožím údajně MADE IN TIBET, nebo pokoj čtrnáctiletého new age nadšence a dala bych pět hvězdiček.

1  Poděkujte uživateli Annette-Marie K.
Recenzováno: 20. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Do Maitrey se s manželkou vracíme opakovaně už od dob otevření a vždy jsme byli spokojeni - s chuti, stylem, prostředím, příjemnou obsluhou.

Tentokrat jsme si dali zdejší dva burgery. Byly výborné - ideální ukázka toho, ze dobrej a kvalitní burger se dá docílit i bez masa. S masem je mám taky rad, o tom žádná, ale zdejší Maitrea burger bych určitě zařadil do svých top 5 nej burgeru. Doporučuji každopádně oba dva - i ten s bataty a repou/kozim sýrem, neb byl taky třída.

1  Poděkujte uživateli miroslavm81.
Recenzováno: 1. dubna 2017

Maitrea je jedna z mých oblíbených pražských restaurací. Přes týden mají polední menu (polévka, hlavní chod a sklenice vody) za příjemných 135 Kč. Restaurace už konečně přijímá platební karty...Obsluha je příjemná, ještě nikdy jsem dlouho nečekala, ačkoliv bývá dost plno. Nabídka stálého menu také nikdy nezklame. Jediné, co bych Maitrei vytkla, jsou podbízivé a podle mne zcela zcestné názvy některých jídel - "svíčková", "guláš" apod.

Poděkujte uživateli Kristyna86.
Recenzováno: 24. března 2017 prostřednictvím mobilu

Navstevujeme pravidelne
Dnes se nam poprve stalo ze byl problem s rezervaci. Rezervacni system......
Ale misto bylo, takze jsme se mohli opet velice kvalitne najist
Kdysi obcas vazla obsluha, dnes perfektni
Od posledne zmeny interieru

Poděkujte uživateli 987radekh.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!