“Příjemná vecere”

Maitrea
Vhodné pro: Romantický, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 19. března 2018 prostřednictvím mobilu

Několikrát jsme Maitreu navštívily s kamarádkou a určitě se vrátím znovu. Moc příjemné prostředí na klidnou a výbornou veceri a posezení. Jidlo je vynikající a určitě doporučuji dezerty, které nemaji chybu + moc fajn příjemný personal! :)

Poděkujte uživateli Sabina D.

Recenzováno: 13. března 2018

Úžasný interiér, přijemná obsluha. Zůstal jsem jen u nápojů, protože mě místní kuchyně neoslovila. Krásné názvy jídel, určitě zdravé, ale poměr cena/výkon je asi na úkor drahého nájmu v exkluzivní části Prahy.

Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 6. března 2018

Úžasně zařízená restaurace s příjemným personálem a vynikajícím jídlem. Pravdou je, že ceny jsou poněkud vyšší, ale lokalita v centru města to částečně omlouvá. A pokud si na jídle pochutnáte tak, jako my dnes, tak i ty ceny jsou vám tak nějak jedno. Vyplatí se tuto restauraci navštívit už jen kvůli prostředí, kde vás uchvátí krásný dřevěný interiér s nevšedním osvětlením, 2 fontánami, dřevěným schodištěm (restaurace má horní a spodní část). I WC je nevšedně zařízené, pamatují zde i na malé děti (je zde přebalovací pult, tampónky, vatičky, tělové mléko). Personál je mladý, usměvavý, ochotný a příjemný. Zajděte alespoň na kávu, nebudete zklamáni.

Poděkujte uživateli Eva P.
Recenzováno: 26. ledna 2018

dříve to byla jedna z mých nejoblíbenějších restaurací, ale poslední dobou už tam nechodíme - ceny jsou vysoké (pro turisty cizince je to samozřejmě pořád přijatelné) - 230 kč za jdílo a dezert za 100 kč už jen z principu opravdu ne. přijatelné je polední meníčko.

Poděkujte uživateli lilamrit.
Recenzováno: 23. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

jako jiz po nekolikate skvela kuchyne
tentokrat i s detmi. moc jim chutnalo
prijemna obsluha
dnes rezervace pres restu 100%

Poděkujte uživateli Radek H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!