“Recenze”

Maitrea
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 24. června 2018 prostřednictvím mobilu

Naprosto famózní vegetariánská a veganská restaurace! Hledali jsme vhodné místo, kde bychom si dali dobrý veganský oběd a zvolila jsem náhodou tento podnik. Už prostředí Vás ohromí. Opravdu krásné a sympatické posezení doprovázené s tématickou hudbou. Výběr jídla dostatečný. Přes předkrmy, hlavní jídla až po dezerty a pití. K jídlu nemám slov, takových restaurací by mělo po České republice zprovoznit více. Připlatíte si pár korun navíc, ale zážitek za to rozhodně stojí. Také bych vyzdvyhla vlídné a usměvavé chování personálu. Těžko se mi odcházelo :(
Zastánci míru, zdraví a kvalitního plnohodnotného jídla, doporučuji Vám navštívit :)

Datum návštěvy: červen 2018
1  Poděkujte uživateli Bětka H.

Recenzováno: 23. května 2018

Zde jsem byla s kámoškou i mámou. Maitrea je originální, něco úplně jiného, stylové prostředí a velmi dobré vegetariánské jídlo..
Kromě horního matra mají i suterén, který je dle mého názoru lepší volbou, kde posedět a dát si něco dobrého.

Datum návštěvy: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli JanickaR.
Recenzováno: 26. března 2018

Velké překvapení, kousek od Staroměstkého náměstí. Skutečná oáza v rušném centru.
Obsluha perfektní, rychlá, usměvavá a v hojném počtu.
Jídlo delikátní, nápadité s citem pro detail.
Prostředí - to se musí prostě vidět, zažít..procít. Krása.
Jen pár drobností, které nikterak nesnižují hodnocení, bych doporučil nepoužívat brčka u limonád... nevím, možná patří k barmanskému bontonu a zákazníci je vyžaduji, za mne zbytečné, neekologické.
Další drobný detail ...prostředí ruší kovové bílé konstrukce pro popínavé květiny jak z 80 let. Oproti nádhernému zpracování, použitých ostatních materiálu, uměleckému vyznění interiéru jsou jak pěst na oko.
Každopádně vřele Vás budu doporučovat na potkání.

Datum návštěvy: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Petr N.
Recenzováno: 19. března 2018 prostřednictvím mobilu

Několikrát jsme Maitreu navštívily s kamarádkou a určitě se vrátím znovu. Moc příjemné prostředí na klidnou a výbornou veceri a posezení. Jidlo je vynikající a určitě doporučuji dezerty, které nemaji chybu + moc fajn příjemný personal! :)

Datum návštěvy: březen 2018
1  Poděkujte uživateli Sabina D.
Recenzováno: 13. března 2018

Úžasný interiér, přijemná obsluha. Zůstal jsem jen u nápojů, protože mě místní kuchyně neoslovila. Krásné názvy jídel, určitě zdravé, ale poměr cena/výkon je asi na úkor drahého nájmu v exkluzivní části Prahy.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Michal H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Maitrea, si také prohlíželi

Už jste navštívili Maitrea? Sdílejte své zkušenosti!