“Doporučuji. ”

Rilke Restaurant
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Pozdě v noci, Večeře, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: You will find our restaurant in the very heart of Prague, in the place which inspired the famous romantic poet R.M. Rilke. The restaurant provides a calm oasis of gastronomical experience, worth discovering, in the busy, pulsing centre of the town. We build upon the very best of Czech gastronomical tradition. Our cuisine isn’t based on extravagancies, but on a straight approach to Czech meals, the freshest local ingredients and humility to the culinary profession. The best proof is the satisfaction of our customers.
Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

The best Moc doporučuji. Skvělé jídlo, pohotová, vstřícná a příjemná obsluha. Hezké prostředí. Určitě se zase vrátím . ;-)

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Markéta K.
Tomas_Dolezal, Manažer komunikace v zařízení Rilke Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2016

Dobrý den Markéto,
vážíme si Vaší návštěvy a jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.

Děkujeme za Vaše hodnocení, které je "motorem" pro naší práci a budeme se těšit, až Vás v naší restauraci opět uvidíme:)

Tomáš D.

Recenzováno: 11. srpna 2016

S jídlem i obsluhou jsem byla stoprocentně spokojená. Prostředí restaurace je velice příjemné a moc ráda se tam vracím.

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli zemkovak.

Dobrý den, paní Zemková,
děkujeme mnohokrát za Vaši návštěvu, Vašeho hodnocení si vážíme a mile rádi Vás u nás znovu uvidíme:)

Tomáš D.

Recenzováno: 5. července 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi dobre domaci jidlo a mila obsluha
Mohu vrele vsem doporucit, ceny jsou velmi prijatelne vzhledem k tomu kde se restaurace nachazi

Datum návštěvy: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli Tomashovorka.
Tomas_Dolezal, Manažer komunikace v zařízení Rilke Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. července 2016

Dobrý den Tomashovorka,
vážíme si Vaší návštěvy a jsme rádi, že jste byl u nás spokojen. Děkujeme za Vaše hodnocení, které je motorem pro naší práci a budeme se těšit, až Vás v naší restauraci opět uvidíme.

Tomas D.

Recenzováno: 5. června 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde opakovaně pokaždé dobré domácí jídlo velké porce. Příjemné prostředí. Milá a pozorná obsluha.

Datum návštěvy: červen 2016
1  Poděkujte uživateli sirnene.
Recenzováno: 31. ledna 2016

doporučuji k návštěvě..byl jsem zde asi 3x a obsluha byla velmi pozorná a rychlá..všem doporučuji k návštěvě

Datum návštěvy: listopad 2015
2  Poděkujte uživateli Pavel F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rilke Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rilke Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!