“Rodinný oběd”

Rilke Restaurant
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: You will find our restaurant in the very heart of Prague, in the place which inspired the famous romantic poet R.M. Rilke. The restaurant provides a calm oasis of gastronomical experience, worth discovering, in the busy, pulsing centre of the town. We build upon the very best of Czech gastronomical tradition. Our cuisine isn’t based on extravagancies, but on a straight approach to Czech meals, the freshest local ingredients and humility to the culinary profession. The best proof is the satisfaction of our customers.
Recenzováno: 26. dubna 2017

Výborná restaurace na Starém Městě, příjemná atmosféra, skvělá obsluha a kuchyni snad ani netřeba komentovat - na talířích nezbylo ani sousto a chuťové pohárky všech zúčastněných si lebedily blahem. :-))

Datum návštěvy: duben 2017
2  Poděkujte uživateli work2005.

Recenzováno: 7. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu skvělé místo a obsluha))))Děkuji......
Křepelka Tomáš Laube..Proto tam již měsíc nepracuji.Děláte to dobře)))

Datum návštěvy: duben 2017
3  Poděkujte uživateli Tom K.
Recenzováno: 26. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Firemní oběd který jsem dlouho nezažil.Všechno naprosto dokonalé.Atmosféra a obsluha dokonalá.Musím někdy dorazit v rodinnou.

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Jiří R.
Recenzováno: 13. srpna 2016

Takto to má vypadat. Obsluha, prostředí a hlavně výborné jídlo! Pokud něco doporučit cizincům v Praze a nejen jim, tak rozhodně tuto neokázalou restauraci.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Tonda K.
Tomas_Dolezal, Manažer komunikace v zařízení Rilke Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. srpna 2016

Dobrý den, Tonda K,
děkujeme mnohokrát za Vaši návštěvu, Vašeho hodnocení si vážíme a mile rádi Vás u nás znovu uvidíme, ať již na kachnu či na jiné typicky české jídlo:)

Za celý tým Restaurant Rainer Maria Rilke,
Tomáš D

Recenzováno: 11. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

The best Moc doporučuji. Skvělé jídlo, pohotová, vstřícná a příjemná obsluha. Hezké prostředí. Určitě se zase vrátím . ;-)

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Markéta K.
Tomas_Dolezal, Manažer komunikace v zařízení Rilke Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2016

Dobrý den Markéto,
vážíme si Vaší návštěvy a jsme rádi, že jste u nás byla spokojena.

Děkujeme za Vaše hodnocení, které je "motorem" pro naší práci a budeme se těšit, až Vás v naší restauraci opět uvidíme:)

Za celý tým Restaurant Rainer Maria Rilke,
Tomáš D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rilke Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rilke Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!