“Večeře ”

Rilke Restaurant
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: You will find our restaurant in the very heart of Prague, in the place which inspired the famous romantic poet R.M. Rilke. The restaurant provides a calm oasis of gastronomical experience, worth discovering, in the busy, pulsing centre of the town. We build upon the very best of Czech gastronomical tradition. Our cuisine isn’t based on extravagancies, but on a straight approach to Czech meals, the freshest local ingredients and humility to the culinary profession. The best proof is the satisfaction of our customers.
Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná příjemná obsluha a skvěle jido skvělé dezerty káva nejlepší restaurace v okolí!Rádi přijdeme znova. Doporučuji!!!!!!!!!!

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Jana M.

Recenzováno: 21. srpna 2017

Po dlouhé procházce na hradě jsem hledal kavárnu nebo restauraci, kde bychom si mohli s manželkou odpočinout a nabrat síly.Nakonec jsme skončili v této nádherné restauraci s příjemným personálem a určitě jsme zde nebyli naposledy. Jídlo bylo vynikající a obluha dokonalá.Moc děkujeme za skvělý zážitek a brzy nashledanou všem doporučuji opravdu TOP.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli 27marcela11.
Recenzováno: 26. dubna 2017

Výborná restaurace na Starém Městě, příjemná atmosféra, skvělá obsluha a kuchyni snad ani netřeba komentovat - na talířích nezbylo ani sousto a chuťové pohárky všech zúčastněných si lebedily blahem. :-))

Datum návštěvy: duben 2017
2  Poděkujte uživateli work2005.
Recenzováno: 7. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu skvělé místo a obsluha))))Děkuji......
Křepelka Tomáš Laube..Proto tam již měsíc nepracuji.Děláte to dobře)))

Datum návštěvy: duben 2017
3  Poděkujte uživateli Tom K.
Recenzováno: 26. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Firemní oběd který jsem dlouho nezažil.Všechno naprosto dokonalé.Atmosféra a obsluha dokonalá.Musím někdy dorazit v rodinnou.

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Jiří R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rilke Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rilke Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!