“Skvělé posezení”

Rilke Restaurant
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Rodiny s dětmi, Obchodní schůzky, Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: You will find our restaurant in the very heart of Prague, in the place which inspired the famous romantic poet R.M. Rilke. The restaurant provides a calm oasis of gastronomical experience, worth discovering, in the busy, pulsing centre of the town. We build upon the very best of Czech gastronomical tradition. Our cuisine isn’t based on extravagancies, but on a straight approach to Czech meals, the freshest local ingredients and humility to the culinary profession. The best proof is the satisfaction of our customers.
Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo,skvělá obsluha,přijdem určitě zase a určitě doporučime ostatním.Výborný kolektiv,dostupné místo.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Hanka H.

Recenzováno: 27. května 2018

Restaurace Rilke,je pro mě jednou z nejhezčích a nejlepších v centru Prahy. Krásný,čistý interiér,stylově vybaven. Obsluha příjemná a ochotná. A jídlo výborné. Prostě ve všech směrech super a vždy tam při návštěvě Prahy ráda zajdu.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Jiří K.
Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

S přítelem jsme se rozhodli zajít na večeři. Ptali jsme se mnoha známých, kam bychom měli zajít doporučili nám tuto restauraci. Byli jsme velice mile překvapeni, krásné prostředí, skvělé a krásně upravené jídlo, příjemná obsluha.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Denisa G.
Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná příjemná obsluha a skvěle jido skvělé dezerty káva nejlepší restaurace v okolí!Rádi přijdeme znova. Doporučuji!!!!!!!!!!

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Po dlouhé procházce na hradě jsem hledal kavárnu nebo restauraci, kde bychom si mohli s manželkou odpočinout a nabrat síly.Nakonec jsme skončili v této nádherné restauraci s příjemným personálem a určitě jsme zde nebyli naposledy. Jídlo bylo vynikající a obluha dokonalá.Moc děkujeme za skvělý zážitek a brzy nashledanou všem doporučuji opravdu TOP.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli 27marcela11.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rilke Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rilke Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!