“Příjemné posezení”

Č. 14 z 286 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Současná, Kavárna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 18. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

S přáteli jsme se usadili na zahrádce a slečna, která nás obsluhovala měla o nabízených vínech jen velmi malé povědomí. S tímto místem jsme začali být spokojeni až po té, co nás chlad večera zahnal do poměrně strohého interiéru vinárny. Láhev francouzkého vína, které nám doporučil obsluhující pán byla skvělá. Objednali jsme si i drobnosti k jídlu ( sedvič a chipsi) a nebylo co vytknout.

Poděkujte uživateli Q7D.

Recenzováno: 20. dubna 2016

Kdo hleda misto kde dostane kvalitni vino a 100% servis musi zajit do CP1. Rad jsem zajdu s prateli a vzdy je o nas dobre postarano.

Poděkujte uživateli Michal J.
Recenzováno: 18. června 2015

Skvělé jídlo mohu pouze doporučit.
Skvělý personál a vše jak má být a navíc nabídka výborných vín.
Vřele doporučuji

Poděkujte uživateli MichalJanda7.
Recenzováno: 31. března 2015

Interiér je velmi malý a moderně zařízený, přesto poměrně útulný,i když by šlo ledacos vylepšit. Kavárna je zastrčená, přestože není daleko od centra. Se servisem jsme byli spokojeni, pan číšník byl profesionální. Snídaňová nabídka průměrná, chuťově průměrné až podprůměrné.

Poděkujte uživateli Bruno E.

Poděkujte uživateli sonyaf22.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo CP1 Café & Wine Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili CP1 Café & Wine Bar? Sdílejte své zkušenosti!