“Chef de cuisine si plní svůj sen, čímž plní sny i strávníkům.”
Recenze TUTO Bistro

TUTO Bistro
Č. 1 739 z 6 205 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 13
Okolí: Praha 13

Preciznost, dokonalá příprava, úcta k tradici ruční práce, chuť a talent přistupovat k recepturám inovativně. Terinky, polévky, domácí chléb, buchty, v létě čerstvé ryby, plody moře. Prvotřídní suroviny. Vznikají excelentní jídla, která skvěle chutnají i vypadají. Chef de cuisine říká: “Plním si tady svůj sen.” Dodávám k tomu s radostí: “Skvělá kombinace, neboť se tím plní gurmetské sny i nám!” Bon courage, cher Chef !

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli michalbS8479IX.

Recenzováno: 1. listopadu 2019

Naprosto famózní jídlo, přátelský servis, tihle pánové jsou trochu zjevení. Je moc fajn narazit na tak skvělou kuchyni v místě, kde ji nečekáte. Vaří se tu s láskou a vášní a je to znát.
Budeme tu často, až dostanou Michelina, místo nebude.

Poděkujte uživateli Eva D.
Recenzováno: 21. října 2019

Excelentní menu, jednoduché a příjemné prostředí, profesionální a vřelá obsluha. V každém chodu mě něco příjemně chuťově překvapilo.

Poděkujte uživateli 834pavelb.
Recenzováno: 23. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vždy dokonale dochucene a krasne vypadající jídlo + nové & stylove prostory. Určitě doporučuji k návštěvě :)

Poděkujte uživateli answaan.
Recenzováno: 3. července 2019

Bydlím na Britské čtvrti a v TUTO Bistru jsem byl už několikrát. Mohu vřele doporučit! Vynikající jídlo, prostředí a obsluha. Není co vytknout! Jsem rád, že se v našem okolí otevřel tak bezva podnik :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Josef P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo TUTO Bistro, si také prohlíželi

Už jste navštívili TUTO Bistro? Sdílejte své zkušenosti!