“Skvělá česká hospoda v centru Prahy”
Recenze U Parlamentu

U Parlamentu
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 26. ledna 2016

Echt česká hospoda, výtečné pivo a rozumné ceny v centru Prahy. Lidová obsluha, vždy spokojenost. Je tam obvykle narváno, takže sehnat místo je umění, ale vždy jsme to nějak udělali.

Poděkujte uživateli Šárka M.

Recenzováno: 8. ledna 2016

Klasická česká hospůdka s kvalitní kuchyní a super pivem Plzeň. Navštívil jsem podlouhé době tuto restauraci s přáteli a musím přiznat, že jsem se opět nezklamal. Vynikající pivo a dobrá kuchyňě. Doporučuji přátelům piva.

1  Poděkujte uživateli Lukáš N.
Recenzováno: 31. prosince 2015

přátelská atmosféra klasické hospody, velmi dobré jídlo ze surovin a to i během poledních menu, tanková plzeň s vynikající péčí

Poděkujte uživateli ZelenyRaul.
Recenzováno: 25. října 2015

Vzhledem ke své profesi průvodce mívám často potřebu najíst či napít se někde v historickém centru Prahy. U Parlamentu mají vše, co potřebuji. Denní menu, česká kuchyně, vše chutné, vše za rozumnou cenu a hlavně: excelentní Prazdroj! Je to kapacitně malá restaurace, ale o to osobnější. Stůl štamgastů se sem také vejde a oceňuji, že když je natřískáno (velmi často), mohu se tam usadit příležitostně též, ačkoliv ke štamgastovi mám ještě daleko. Personál je zkrátka na jedničku, nic není problém a když spěchám (často), vše dostanu během chvilky. Jste skvělí, ať vám to vydrží, týme z restaurace U Parlamentu! Těším se na příště :)

Poděkujte uživateli David T.
Recenzováno: 29. března 2015 prostřednictvím mobilu

Prisli jsme v podvecer s prateli do teto hospody, zeptali jsme se slusne na baru jestli by byla sance se posadit, jelikoz meli skoro plno, za barem byl arogantni chlapek, kroutil ocima a cela domluva s nim byla akorat aby z nas udelal idioty. Rekl ze misto nema, mit nebude, a hotovo co vic chceme slyset. Jsem sam z gastra a nevim jestli je problem chovat se slusne, za tohle sve lidi vyhazuju, taky neni problem zjistit situaci ohledne stolu od ostatnich kolegu. Odesli jsme a videli jak chvili po nas odchazi lidi. Slecna servirka za nami sla ven, ze se strasne omlouva za neprijemnosti, misto pro nas ma za minutu a ze se nam bude venovat jen ona s jejim druhym kolegou... Byla profesionalni, snazila se a my vahali, ale ztratili zajem, ten 150cm velky nastvany muz nam zkazil naladu. Tam nepujdem jen kvuli nemu.

2  Poděkujte uživateli Martha996.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!