“Super pivo i jídlo”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 1. února 2016 prostřednictvím mobilu

V této restaurací jsem strávil podstatnou část svých studií a moc rád se sem vracím.
Velmi milá obsluha, výborná Plzeň, polední menu za dobrou cenu a hlavně jedna z nejlepších svíčkových v Praze.

Poděkujte uživateli pIVOshek.

Recenzováno: 26. ledna 2016

Echt česká hospoda, výtečné pivo a rozumné ceny v centru Prahy. Lidová obsluha, vždy spokojenost. Je tam obvykle narváno, takže sehnat místo je umění, ale vždy jsme to nějak udělali.

Poděkujte uživateli Šárka M.
Recenzováno: 8. ledna 2016

Klasická česká hospůdka s kvalitní kuchyní a super pivem Plzeň. Navštívil jsem podlouhé době tuto restauraci s přáteli a musím přiznat, že jsem se opět nezklamal. Vynikající pivo a dobrá kuchyňě. Doporučuji přátelům piva.

1  Poděkujte uživateli Lukáš N.
Recenzováno: 31. prosince 2015

přátelská atmosféra klasické hospody, velmi dobré jídlo ze surovin a to i během poledních menu, tanková plzeň s vynikající péčí

Poděkujte uživateli ZelenyRaul.
Recenzováno: 25. října 2015

Vzhledem ke své profesi průvodce mívám často potřebu najíst či napít se někde v historickém centru Prahy. U Parlamentu mají vše, co potřebuji. Denní menu, česká kuchyně, vše chutné, vše za rozumnou cenu a hlavně: excelentní Prazdroj! Je to kapacitně malá restaurace, ale o to osobnější. Stůl štamgastů se sem také vejde a oceňuji, že když je natřískáno (velmi často), mohu se tam usadit příležitostně též, ačkoliv ke štamgastovi mám ještě daleko. Personál je zkrátka na jedničku, nic není problém a když spěchám (často), vše dostanu během chvilky. Jste skvělí, ať vám to vydrží, týme z restaurace U Parlamentu! Těším se na příště :)

Poděkujte uživateli David T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!