“hlavně když vyděláme”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 24. února 2016

hospoda, která upřednostňuje zisk, ale přitom svou megalomanskou kapacitu vůbec nezvládá. na jídlo tu člověk čeká i tři čtvrtě hodiny v době oběda! kvalita jídla šla překvapivě dolů, bývá přesolené a odfláknuté.

Poděkujte uživateli sorrylooking.

Recenzováno: 1. února 2016 prostřednictvím mobilu

V této restaurací jsem strávil podstatnou část svých studií a moc rád se sem vracím.
Velmi milá obsluha, výborná Plzeň, polední menu za dobrou cenu a hlavně jedna z nejlepších svíčkových v Praze.

Poděkujte uživateli pIVOshek.
Recenzováno: 26. ledna 2016

Echt česká hospoda, výtečné pivo a rozumné ceny v centru Prahy. Lidová obsluha, vždy spokojenost. Je tam obvykle narváno, takže sehnat místo je umění, ale vždy jsme to nějak udělali.

Datum návštěvy: září 2015
Poděkujte uživateli Šárka M.
Recenzováno: 8. ledna 2016

Klasická česká hospůdka s kvalitní kuchyní a super pivem Plzeň. Navštívil jsem podlouhé době tuto restauraci s přáteli a musím přiznat, že jsem se opět nezklamal. Vynikající pivo a dobrá kuchyňě. Doporučuji přátelům piva.

Datum návštěvy: leden 2016
1  Poděkujte uživateli Lukáš C.
Recenzováno: 31. prosince 2015

přátelská atmosféra klasické hospody, velmi dobré jídlo ze surovin a to i během poledních menu, tanková plzeň s vynikající péčí

Poděkujte uživateli ZelenyRaul.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!