“Polední menu”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Večeře, Rezervace
Recenzováno: 20. prosince 2016

Chodíme do této restaurace převážně na polední menu a jídlo je vždy výborné.Někdy trochu déle čekáme,ale to vzhledem k lokalitě patří k věci.Polední menu je cenově dostupné,ale pokud přijde člověk mimo tuto dobu tak si logicky připlatí.

2  Poděkujte uživateli Daniela K.

Recenzováno: 24. února 2016

hospoda, která upřednostňuje zisk, ale přitom svou megalomanskou kapacitu vůbec nezvládá. na jídlo tu člověk čeká i tři čtvrtě hodiny v době oběda! kvalita jídla šla překvapivě dolů, bývá přesolené a odfláknuté.

Poděkujte uživateli sorrylooking.
Recenzováno: 1. února 2016 prostřednictvím mobilu

V této restaurací jsem strávil podstatnou část svých studií a moc rád se sem vracím.
Velmi milá obsluha, výborná Plzeň, polední menu za dobrou cenu a hlavně jedna z nejlepších svíčkových v Praze.

Poděkujte uživateli pIVOshek.
Recenzováno: 26. ledna 2016

Echt česká hospoda, výtečné pivo a rozumné ceny v centru Prahy. Lidová obsluha, vždy spokojenost. Je tam obvykle narváno, takže sehnat místo je umění, ale vždy jsme to nějak udělali.

Poděkujte uživateli Šárka M.
Recenzováno: 8. ledna 2016

Klasická česká hospůdka s kvalitní kuchyní a super pivem Plzeň. Navštívil jsem podlouhé době tuto restauraci s přáteli a musím přiznat, že jsem se opět nezklamal. Vynikající pivo a dobrá kuchyňě. Doporučuji přátelům piva.

1  Poděkujte uživateli Lukáš N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!