“Vyborna levna hospudka s milou obsluhou”
Recenze U Parlamentu

U Parlamentu
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 18. května 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající rychlá milá obsluha výborné jídlo za velmi slušnou cenu v atraktivní oblasti poblíž Staroměstského namesti. Moc mile jsme byly prekvapeny v menu polévka hlavní jídlo a na závěr mile nečekané překvapení v podobě dezertu výborná Plzeň.

1  Poděkujte uživateli mahdalovah.

Recenzováno: 26. ledna 2017

Moje nejoblíbenější hospoda v Praze!
Chodím sem od 90. let, zažil jsem všechny proměny a jsem rád, že na tomto místě není nakonec třeba nějaká prodejna skla.

Pivo: jedna z nejlepších čepovaných tankových Plzní v Praze

Jídlo: Luxusní česká jídla/hotovky, mezi moje nejoblíbenější patří moravský vrabec - neznám v Praze lepší. Výborná jsou i obědová menu.

Obsluha: Občas mi přijde, že jedna parta je lepší, než druhá, ale když je na place nebo za výčepem "Karlík", neznám lepší atmosféru!

Nedostatky: Dost často je hospoda narvaná k prasknutí (což svědčí o kvalitě), takže je málo místa mezi stoly. Zavírací hodina se dodržuje skoro až moc pečlivě...ale chápu, že zaměstnanci také musí chodit domů, se vyspat :)

3  Poděkujte uživateli scryper79.
Recenzováno: 20. prosince 2016

Chodíme do této restaurace převážně na polední menu a jídlo je vždy výborné.Někdy trochu déle čekáme,ale to vzhledem k lokalitě patří k věci.Polední menu je cenově dostupné,ale pokud přijde člověk mimo tuto dobu tak si logicky připlatí.

2  Poděkujte uživateli Daniela K.
Recenzováno: 24. února 2016

hospoda, která upřednostňuje zisk, ale přitom svou megalomanskou kapacitu vůbec nezvládá. na jídlo tu člověk čeká i tři čtvrtě hodiny v době oběda! kvalita jídla šla překvapivě dolů, bývá přesolené a odfláknuté.

Poděkujte uživateli sorrylooking.
Recenzováno: 1. února 2016 prostřednictvím mobilu

V této restaurací jsem strávil podstatnou část svých studií a moc rád se sem vracím.
Velmi milá obsluha, výborná Plzeň, polední menu za dobrou cenu a hlavně jedna z nejlepších svíčkových v Praze.

Poděkujte uživateli pIVOshek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!