“BEST SERVICE AND TRUE CZECH CUISINE(not fake for tourist)”
Recenze U Parlamentu

U Parlamentu
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 10. prosince 2017

Tato hospoda je jedna z nejlepších na točenou Plzeň a typické, české jídlo.
Restauraci sice navštěvuje mnoho turistů, hlavně díky skvělému umístění, přesto však ceny i personál jsou velmi přátelské. Těším se k Vám na další návštěvu !
Doporučuji Vás, všem lidem co jsou na cestě do Prahy, děláte opravdu dobrou nálepku českému pohostinství.

1  Poděkujte uživateli forza1893.

Recenzováno: 29. října 2017

Pivo samosebou úplně bombový,k tomu není co dodat.Ale pečená žebra byl jeden z nej hnusů,který sem v hospodách jedl.Obrovsky prorostlej bok,spíš dušenej,klepal se jak sulc,později i já z konzumace.Nodojedeno,kritika vyslovena.celkově spíš zklamání.

Poděkujte uživateli Robert K.
uparlamentu1, Vlastník v zařízení U Parlamentu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

zřejmě se jedná o omyl, protože v naší nabídce žebra nemáme.

Hezký den

Jaroslav Vencl

Recenzováno: 18. května 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající rychlá milá obsluha výborné jídlo za velmi slušnou cenu v atraktivní oblasti poblíž Staroměstského namesti. Moc mile jsme byly prekvapeny v menu polévka hlavní jídlo a na závěr mile nečekané překvapení v podobě dezertu výborná Plzeň.

1  Poděkujte uživateli mahdalovah.
Recenzováno: 26. ledna 2017

Moje nejoblíbenější hospoda v Praze!
Chodím sem od 90. let, zažil jsem všechny proměny a jsem rád, že na tomto místě není nakonec třeba nějaká prodejna skla.

Pivo: jedna z nejlepších čepovaných tankových Plzní v Praze

Jídlo: Luxusní česká jídla/hotovky, mezi moje nejoblíbenější patří moravský vrabec - neznám v Praze lepší. Výborná jsou i obědová menu.

Obsluha: Občas mi přijde, že jedna parta je lepší, než druhá, ale když je na place nebo za výčepem "Karlík", neznám lepší atmosféru!

Nedostatky: Dost často je hospoda narvaná k prasknutí (což svědčí o kvalitě), takže je málo místa mezi stoly. Zavírací hodina se dodržuje skoro až moc pečlivě...ale chápu, že zaměstnanci také musí chodit domů, se vyspat :)

3  Poděkujte uživateli scryper79.
Recenzováno: 20. prosince 2016

Chodíme do této restaurace převážně na polední menu a jídlo je vždy výborné.Někdy trochu déle čekáme,ale to vzhledem k lokalitě patří k věci.Polední menu je cenově dostupné,ale pokud přijde člověk mimo tuto dobu tak si logicky připlatí.

2  Poděkujte uživateli Daniela K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!