“Bad service ”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Dlouhé čekání na obsluhu, hodně hluku, jídlo dobre, ale velmi drahé.Toto místo je pro me zklamáním co se týče obsluhy.

Poděkujte uživateli 987luciek.

Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Během návštěvy členů rodiny žijících v zahraničí jsme se pohybovali na Malé Straně a bratr navrhl jít na večeři do restaurace U Parlamentu. Prý už tam několikrát byl na jídle i na pivku.
Měli jsme štěstí, po příchodu okolo 20:30 jsme čekali jen 5 minut a uvolnil se stůl u vchodu.
Objednali jsme si jídlo a pití a poprosili obsluhu, pokud by se uvolnil stůl uvnitř, aby nás přesadili.
Číšník byl velice ochotný a příjemný, navzdory tomu, že byla celá restaurace plná včetně stolečků na předzahrádce.
Dostali jsme na stůl pivo rychle po 5 minutách, mimochodem výborně načepované podle přání. Tmavý Kozlík a Plznička jednoduše super.
Po dalších 5 minutách odcházeli jiní hosté zevnitř a číšník pro nás přišel, že se uvolnilo místo uvnitř.
Polévka na rozehřátí a potom si každý dal jinou českou specialitu vč. kolene. Jídlo jsme dostali na stůl za dobu odpovídající výbornému kulinářskému zážitku.
Osobně jsem si dal Moravského vrabce se špenátem a byl jednoznačně vynikající :-)
Celou dobu nás obsluha velice příjemně obsluhovala a musím jim vyseknout velkou poklonu.
Na závěr jsme zapili celou večeři slivovičkou a odcházeli jsme s pocitem, že jsme za naše peníze zažili a dostali odpovídající jídlo a péči.
Držíme palce, ať se restauraci daří.
My si to rozhodně někdy zopakujeme.
Moc děkujeme a dopurčujeme.

1  Poděkujte uživateli Ondřej Z.
uparlamentu1, Vlastník v zařízení U Parlamentu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. srpna 2018

Milý Ondřeji,

Moc děkujeme za pěknou recenzi. Jsme rádi, že jste se u nás cítili dobře.

Budeme se těšit na viděnou!

U parlamentu

Recenzováno: 10. prosince 2017

Tato hospoda je jedna z nejlepších na točenou Plzeň a typické, české jídlo.
Restauraci sice navštěvuje mnoho turistů, hlavně díky skvělému umístění, přesto však ceny i personál jsou velmi přátelské. Těším se k Vám na další návštěvu !
Doporučuji Vás, všem lidem co jsou na cestě do Prahy, děláte opravdu dobrou nálepku českému pohostinství.

1  Poděkujte uživateli forza1893.
Recenzováno: 29. října 2017

Pivo samosebou úplně bombový,k tomu není co dodat.Ale pečená žebra byl jeden z nej hnusů,který sem v hospodách jedl.Obrovsky prorostlej bok,spíš dušenej,klepal se jak sulc,později i já z konzumace.Nodojedeno,kritika vyslovena.celkově spíš zklamání.

Poděkujte uživateli Robert K.
uparlamentu1, Vlastník v zařízení U Parlamentu, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

zřejmě se jedná o omyl, protože v naší nabídce žebra nemáme.

Hezký den

Jaroslav Vencl

Recenzováno: 18. května 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající rychlá milá obsluha výborné jídlo za velmi slušnou cenu v atraktivní oblasti poblíž Staroměstského namesti. Moc mile jsme byly prekvapeny v menu polévka hlavní jídlo a na závěr mile nečekané překvapení v podobě dezertu výborná Plzeň.

1  Poděkujte uživateli mahdalovah.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Parlamentu, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Parlamentu? Sdílejte své zkušenosti!