“Byla jsem tam na kurzu.”

Hoffmeister restaurant
Okolí: Hradčany a Letná
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 5. října 2020

Skvělá atmosféra v restauraci, příjemná obsluha, velmi dobré jídlo, všude čisto. příjemné posezení venku.

Poděkujte uživateli vendulabednarova.

Recenzováno: 25. září 2020

Dostalo se mi té možnosti strávit dvoudenní čas seberealizování v hotelu Hoffmeister. Díky realizování svateb, kterým se chci v nejkratší době věnovat naplno, mi bylo umožněno prohlédnout si detaily a možnosti tohoto hotelu. Hotel nabízí krásné vkusné pokoje. Díky spojení tří budov v jednu jedinou nečekejte pokoj, který bude stejný jako ten co je vedle vás či v horním patře. Každý z nich je jedinečný, je zpracován do posledního detailu. Je zde wellness ve kterém, zapomenete na rychlé dění běžného dne, odpočíváte v momentě kdy přejdete do tohoto prostoru. Vytesaná sauna ve skále? Ano i tato, za mě úchvatná místnost tu je. Co se týče jídla opět nemám co vytknout, velká chvála do kuchyně kde se dějí Servis je přátelský a zároveň ví co dělá, mají to rádi a v téhle profesi je to dost důležité. Uděláte zde svatbu venkovní, interiérovou, firemní večírky, oslavy, různých meetingů. Tohle vše by měl umět zaštítit schopný manager a to tento hotel má. Mohu doporučit.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli V1921JZlenkak.
Recenzováno: 17. srpna 2020

14.08.2020 jsme měli svatbu v Hotelu Hoffmeister. Chtěla jsem poděkovat všemu týmu za skvělé organizovanou hostinu, za pozornost personálu a rychlou reakce na všechny požadavky našich hostů.
Určitě doporučuji za skvěly přistup a vyřízení všech našich požadavku, bylo vynikající jídlo a Proseco (moc děkujeme pani Michalové a F&B manažeru Tomášovi).
Jsme byli naprosto spokojeny!
S pozdravem, Anastasia a Anton

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli _T5180XE.
Recenzováno: 15. června 2020 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsem byla na vzdělávacím kurzu. Po celou dobu se o nás personál vzorně staral, neustále jsme měli k dispozici dostatek vynikajícího občerstvení (vodu, kávu, ovoce i drobné sladké pečivo). Obědy byly výtečné a pokoje nádherné. :-) navíc lokalita v centru Prahy.
pozn. - toto je opravdu autentická recenze a nikdo mě nenutil ji napsat.. :-) hotel je opravdu skvělý!

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli zuzana m.
Recenzováno: 15. června 2020

Příjemná restaurace s milým a ochotným personálem ... a hlavně výborným jídlem. 10.-11.6. jsem se zde zúčastnila kurzu a bylo o nás velmi dobře postaráno. Děkuji a doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli KrejciM1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hoffmeister restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hoffmeister restaurant? Sdílejte své zkušenosti!