“Příjemná a klidná večeře v centru”

La Casa Trattoria - v Jámě
Č. 1 580 z 6 203 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 6. října 2020

Navštívili jsme něco po osmé večer ve všední den, a tak jsme asi měli štěstí, že jsme byli v celé restauraci sami. Obecně do prázdných restaurací nechodím, ale u La casy vím, že dobrá je. Hlavně tato je i v takové odlehlé uličce. Takže to útulné prázdno, polosvětlo, italská hudba a dobré jídlo bylo skvělé. Chobotnice byla kapánek tužší, ale jinak super. Naprosto velmi milá obsluha.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Petra S.

Recenzováno: 21. září 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme dneska v rámci Prague mussel week především na mušlích a bylo to boží! A jako předkrm grilované kalamáry na salátu s cuketou - všechno čerstvé. Určitě se ještě zastavíme! Děkujeme za zážitek ❤️❤️

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli sarkad2019.
Recenzováno: 12. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Absolutně famózní místo! Nemohl jsem si to vynachválit. Kuchařka vaří jako pro svoje děti. Obsluha je velmi příjemná . Slečna rada poradí a skvěle se o vás postará. Skvělé na oběd i na večeři. Díky a přijdu brzy znovu!
This restaurant is the culinary discovery of the year! Fantastic home cooking with a great, fast service. Great for lunch and dinner! Will be back!

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli ImladrisEstel.
Recenzováno: 10. října 2019

Menší a útulná restaurace, skvělá obsluha a hlavně výborné jídlo - měli jsme tagliatelle frutti di mare a spaghetti s krevetami a cuketou. Oboje skvěle dochucené, mořské plody bezvadně udělané. Za nás kvalita za přijatelnou cenu v příjemném prostředí. Určitě se vrátíme!

Poděkujte uživateli EvaRyt.
Recenzováno: 23. září 2019 prostřednictvím mobilu

Tři druhy pokrmů ze slávek na Prague Mussel Week 2019 a všechny byly naprosto dokonalé! Ochutnali jsme i špagety z běžného menu a ani ty nezklamaly. Příjemné prostředí, personál byl milý a velmi přátelský! Doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli zitasha.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Casa Trattoria - v Jámě, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Casa Trattoria - v Jámě? Sdílejte své zkušenosti!