“Dobre pivo za rozumnou cenu”

Restaurace U zlatého preclíku
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete jako Cesi si dat v okoli hradu dobrou Plzen na zahradce se super obsluhou... tak urcite zajdete prave sem :-)

2  Poděkujte uživateli Kateřina Š.

Recenzováno: 13. prosince 2016

Restaurace je jednou z mnoha jiných v Praze, která má v názvu "zlato" a najdete ji na Malé Straně, kde v příjemném prostředí nabízí návštěvníkům klasická česká jídla s různým názvem, například "perníková omáčka", co jistě gurmáni ochutnají, dobré pití pro velké i malé, po prohlídkách historického města Prahy či jen klidnou procházkou v krásných lokalitách. Majitel ovládá několik řečí a tak je velmi oblíbenou zastávkou turistů z celého světa, aby ochutnali speciality české kuchyně!!

1  Poděkujte uživateli Břeťa F.
Recenzováno: 9. června 2016 prostřednictvím mobilu

Vynikajici kuchyne, vyborna a vtipna obsluha. Majitel vladne "evropstinou", která tu připomíná italstinu, jindy angličtinu nebo rustinu. Co najdete na jídelním lístku, to vam nesizene naserviruji. Ackoli jste v centru Prahy, ceny vas k mdlobam rozhodne nedozenou.

1  Poděkujte uživateli Katerina F.
Recenzováno: 11. dubna 2016

V podzemí, vlhko...daly jsme si v sobotu polévku, ale ta už určitě byla od pondělí, ještěže tam bylo takové šero. Hned nám na stůl přistál košík s tenkými plátky toho nejlevnějšího chleba a uprostřed malá miska asi tvarohu, o kterou jsme nebojednaly a ani se jí nedotkly, samozřejmně bylo zaúčtováno. WC ještě ze socíku...nikdy více

Poděkujte uživateli jutax.
Recenzováno: 22. července 2015 prostřednictvím mobilu

Doporučuji se zajít! Lepší pernikovou omáčku jsem nejedl! A vlastně nikdy jsem ještě pernikovou omáčku nikdy neměl, ale tahle byla výtečná. Prostě zajít a vyzkoušet na vlastní břicho!

1  Poděkujte uživateli Michal K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U zlatého preclíku, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U zlatého preclíku? Sdílejte své zkušenosti!