“Pochutnali jsme si.”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Rodiny s dětmi, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 23. července 2018

Perosnál usměvavý a snaživý, i přes téměř plnou kapacitu jsme byli rychle obslouženi.Pochutnali jsme si, rádi přijdeme zas:-)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Veronika Z.

Recenzováno: 29. srpna 2017

Pokud se chcete dobře najíst na Malé Straně a dát si dobré pivko na klidné zahrádce , doporučuji tuto restauraci.

Datum návštěvy: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli akzent.
Recenzováno: 22. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete jako Cesi si dat v okoli hradu dobrou Plzen na zahradce se super obsluhou... tak urcite zajdete prave sem :-)

Datum návštěvy: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli Kateřina Š.
Recenzováno: 13. prosince 2016

Restaurace je jednou z mnoha jiných v Praze, která má v názvu "zlato" a najdete ji na Malé Straně, kde v příjemném prostředí nabízí návštěvníkům klasická česká jídla s různým názvem, například "perníková omáčka", co jistě gurmáni ochutnají, dobré pití pro velké i malé, po prohlídkách historického města Prahy či jen klidnou procházkou v krásných lokalitách. Majitel ovládá několik řečí a tak je velmi oblíbenou zastávkou turistů z celého světa, aby ochutnali speciality české kuchyně!!

Datum návštěvy: srpen 2016
1  Poděkujte uživateli Escape428056.
Recenzováno: 9. června 2016 prostřednictvím mobilu

Vynikajici kuchyne, vyborna a vtipna obsluha. Majitel vladne "evropstinou", která tu připomíná italstinu, jindy angličtinu nebo rustinu. Co najdete na jídelním lístku, to vam nesizene naserviruji. Ackoli jste v centru Prahy, ceny vas k mdlobam rozhodne nedozenou.

Datum návštěvy: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Katerina F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U zlatého preclíku, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U zlatého preclíku? Sdílejte své zkušenosti!