“Dobré jídlo za příznivou cenu”

Restaurace U zlatého preclíku
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně, Romantický
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 4. ledna 2020

Měl jsem obchodní jednání poblíž malostranského náměstí a v uličce jsem náhodou narazil na restauraci U zlatého preclíku. Sice jsme šli po schodech hodně dolů a říkal jsem si, kde budu, ale musím uznat, že zázemí nakonec bylo fajn. Obsluha nevěděla kam dřív skočit. Měl jsem schůzku s cizinci, ale doporučení české kuchyně bylo vynikající. Kachna, svíčková, gulášek a pivečko. Rád se sem vrátím i s kamarády.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli KureOndraMaly.

Recenzováno: 15. prosince 2019

Narazili jsme na zlatý preclík čirou náhodou při cestě z hradu na Malostranské náměstí. Dali jsme oběd - výborný guláš, svíčková i řízečky. Také Plzeň za 45,- chutnala skvěle. Obsluha milá, vtipná. Při příští návštěvě Prahy se určitě vrátíme.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli Vladimír H.
Recenzováno: 9. června 2019

Při procházce po Malé Straně nás zaujala cedule že je tady možné dostat pivo za normální cenu, poseděli jsme na příjemné zahrádce s příjemnou obsluhou, dali jsme si i oběd, svíčková výborná, salát mohl být trochu větší no. Ale dobrý, na tuto lokalitu. Zajdeme znovu.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Martina Z.
Recenzováno: 23. července 2018

Perosnál usměvavý a snaživý, i přes téměř plnou kapacitu jsme byli rychle obslouženi.Pochutnali jsme si, rádi přijdeme zas:-)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Veronika Z.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 2. července 2018

Jsem obyvatelem Prahy. Když mě navštívili příbuzní a bydleli na Malé Straně, snažil jsem se najít klidné místo, daleko od masové turistiky, což bylo opravdu těžké.
Když se podívám kolem, pamatuji si na toto místo, také starý špinavý přítel. Máme to: pěkný dvůr, kde si posedět, rychlé služby a nefiltrované pivo Gambrinus: prosím, ochutnejte! Tradiční české jídlo, ale dobře uvařené, myslím s některými starými recepty nebo jen s větší pozorností, ne s předvařenými, které byste mohli snadno najít, zejména v některých zaměření turistických bodů. Vepřové koleno, žebra, klobásy, skvělý starý štuplový závin. Jen 50 metrů od paláce Senat a Malostranského náměstí, ale přesto je to skromný skvost. zaslouží si návštěvu, která stojí za to vyzkoušet. Průměrné dobré ceny, lepší než ostatní v okolí. PS: Jedna další servírka během hlavní sezóny bude lepší.

Poděkujte uživateli AlessandroAurex.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.it. Zobrazit originál

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U zlatého preclíku, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U zlatého preclíku? Sdílejte své zkušenosti!