“HHodnocení”

Kuchyně: Východoevropská, Středoevropská
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 12. srpna 2020

Vážení,
dovolte, abych velmi pozitivně hodnotil restauraci U Dvou koček, Praha 1, Uhelný trh.
Dost často navštěvuji zmíněnou restauraci a vždy jsem spokojen jak s s kvalitou jídla tak se servisem obsluhujícího personálu. Chtěl bych pochválit pana Romana provozního restaurace za nevšední přehled o konzumujících hostech / při konzumaci jídla nám bez objednání přinesl sosírku s omáčkou.
Toliko pro informaci.

Čeněk Papež

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli _en_kp2020.
JanaKoudelkova, General Manager v zařízení U Dvou koček, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2020

Dobrý den, pane Papeži,
Velice děkujeme za pozitivní recenzi, která bude předaná jak zaměstnancům, tak i panu Romanovi.
Hezký den
Jana Koudelková

Recenzováno: 13. června 2020 prostřednictvím mobilu

V žádném případě, ani se nezastavujte. Cokoliv je lepší než u dvou koček. Banda ignoranrantů. Ať jdou na pracák

Datum návštěvy: červen 2020
3  Poděkujte uživateli C4810KQrobertb.
Recenzováno: 8. března 2020

Vynikající jídlo, perfektní pivo. Určitě doporučují pro milovníky menších pivovarů. Super místo pro trávení času s přáteli.

Levon Ter-Ghazaryan

Datum návštěvy: únor 2020
3  Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.
Recenzováno: 22. ledna 2020

Všem doporučuji, byli jsme na obědě a moc jsme si pochutnali. Velmi strohá hospoda s historií, která právě jednoduchostí zaujme i přiláká.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli 689jitkas.
Recenzováno: 15. ledna 2020

Vyvedla jsem na oběd manžela i děti a všichni jsme byli moc spokojení jak s jídlem, tak s obsluhou, pivo taky výborný, určitě se rádi stavíme zas :)

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli 01Siska.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Dvou koček, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Dvou koček? Sdílejte své zkušenosti!