“Čeněk Papež HODNOCENÍ”

Č. 1 640 z 6 174 Restaurace v Praze
Kuchyně: Východoevropská, Středoevropská
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 30. září 2020

Vážení, dovolte, abych já a moje manželka jsme moc poděkovaí celému kolektivu za dnešní , středeční oběd - kachnu, variace knedlíků, bílé a červené zelí. Gastronomicky hodnoceno 5 hvězdičkama. Maso - konfitovaná úroveň, hodnoceno mou manželkou, i já se přidávám. Polévka - vývar s knedlíčky , výborný a velmi dobře dochucený. Jedná se o polední MENU.
Vřele doporučujeme . Shlédnuté týdení menu cenově velmi příjemně překvapí.
S gastromickou úctou
Čeněk Papež

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli _en_kp2020.

Recenzováno: 12. srpna 2020

Vážení,
dovolte, abych velmi pozitivně hodnotil restauraci U Dvou koček, Praha 1, Uhelný trh.
Dost často navštěvuji zmíněnou restauraci a vždy jsem spokojen jak s s kvalitou jídla tak se servisem obsluhujícího personálu. Chtěl bych pochválit pana Romana provozního restaurace za nevšední přehled o konzumujících hostech / při konzumaci jídla nám bez objednání přinesl sosírku s omáčkou.
Toliko pro informaci.

Čeněk Papež

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli _en_kp2020.
JanaKoudelkova, General Manager v zařízení U Dvou koček, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. srpna 2020

Dobrý den, pane Papeži,
Velice děkujeme za pozitivní recenzi, která bude předaná jak zaměstnancům, tak i panu Romanovi.
Hezký den
Jana Koudelková

Recenzováno: 13. června 2020 prostřednictvím mobilu

V žádném případě, ani se nezastavujte. Cokoliv je lepší než u dvou koček. Banda ignoranrantů. Ať jdou na pracák

Datum návštěvy: červen 2020
3  Poděkujte uživateli C4810KQrobertb.
Recenzováno: 8. března 2020

Vynikající jídlo, perfektní pivo. Určitě doporučují pro milovníky menších pivovarů. Super místo pro trávení času s přáteli.

Levon Ter-Ghazaryan

Datum návštěvy: únor 2020
3  Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.
Recenzováno: 22. ledna 2020

Všem doporučuji, byli jsme na obědě a moc jsme si pochutnali. Velmi strohá hospoda s historií, která právě jednoduchostí zaujme i přiláká.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli 689jitkas.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Dvou koček, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Dvou koček? Sdílejte své zkušenosti!