“Oslava narozenin”

Č. 1 298 z 6 219 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 3. ledna 2020

Krasne prostory, prijemne prostredi, mila obsluha, opravdu vyborne jidlo! Planujeme tam vzit navstevu v prubehu ledna, jak nas to uchvatilo. Zajdete, vazne to stoji za podivanou.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli SarkaUrbankova.

Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Dobrý den .Byl jsem tu dnes v Pondělí 30.12.2019 náhodně na obědě . Obsluha mě mile přivítala a usadila ke stolu.
Objednal jsem si k pití pomerančovou limonádu k tomu polévku zimní kuřecí a pečený bůček z rožně s čočkou a karamelizovaná bílá cibule . Obsluha byla sympatická . Děkuji moc a přijdu zas . Vladimír Galas .

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 357vladimirg.
Recenzováno: 2. prosince 2019

Zašly jsme s kamarádkou na kafe a na dortík. Krásné, inspirativní prostředí, ochotná, profesionální obsluha, dobrá káva, skvělý pivní dort. Moc doporučuji.

1  Poděkujte uživateli 858alenak.
Recenzováno: 28. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Přicházel jsem s jistou bojácností z toho, že se jedná vážně o obrovskou restauraci (zlí/hodní jazykové tvrdí, že je největší v Praze) a že obsulha by z toho mohla být mírně nervózní, což se většinou projevuje na jejich chování k zákazníkům...

Ovšem celé to bylo příjemné, obsluha byla velmi sympatická, vstřícná a nebála se vtipu. Poklonu u mě má také pan šéfkuchař, ktrému nedělalo problém mne odvézt k záchodům (chvíli jsem se s velikostí restaurace nemohl srovnat a zorientovat se v ní).

Prostor je to unikátní, líbí se mi zachování například trezorových dveří (dříve zde byla banka) nebo mírně kubistické obložení baru a otevřené kuchyně. Otevřená kuchyně je taky velké téma, neboť se dost často stává, že se z ní line vůně a tou vůní poté načichne oblečení, což už zase tak příjemné není... zde se to nestalo, takže chválím vzduchotechniku.

Jídlo bylo velmi dobré, byly jsme zde ve třech (na oběd i na večeři), takže jsme “šérovali”. Na oběd jsem měl vývar s krupicovými noky, kuře a ještě jsem zvládl vyzkoušet kance na šípkové. Na večeři porchetu, steak z kance a brisket. Vše můžu doporučit. Přílohy byly jednoduché opečené brambory a teplý paprikový salát. Vše bylo doplněné omáčkami, zase většinou z paprik.

No a to pivo... bylo jich dohromady pět, takže fajn!

Znovu opakuji, velmi příjemná návštěva a děkuji moc za skupinu Together... děláte vážně skvělé podniky)

1  Poděkujte uživateli 706mat_js.
Recenzováno: 28. listopadu 2019

Příjemná atmosféra pivnice, velice zajímavé a krásné prostředí, velmi milý personál. Malý výběr jídel, ale vše co jsme měli bylo výborné. Trochu horší akustické podmínky, nebylo slyšet povídání u stolu.

Poděkujte uživateli zuza_kvapilova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Červený jelen, si také prohlíželi

Už jste navštívili Červený jelen? Sdílejte své zkušenosti!