“Výtečný oběd!”

Bistrot Valentino
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Restaurace s krásným interiérem a výtečným jídlem! K obědovému menu jsem zvolil filet z candáta s fenyklovým salátem a musím říct, že jídlo bylo opravdu výborné. K tomu čočková polévka - jedna z nejlepších, jakou jsem kdy jedl. To vše dohromady včetně vody za necelých 180 Kč. Rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli Honza C.

Recenzováno: 17. listopadu 2019

Při návštěvě Prahy jsem dal na velice kladné recenze Bistrotu Valentino a sám jsem s přáteli do této restaurace zavítal.

Cítili jsme se tam velmi dobře , všechno bylo skvělé od obsluhy až po jídlo, které pro nás všechny bylo gastronomickým zážitkem.

Podnik určitě doporučujeme a ten kdo navštíví Prahu, tak z ni nemůže odjet dokud nenavštíví Bistrot Valentino!

Známka 11 z 10.

Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Velmi pěkná restaurace s příjemnou atmosférou a milou obsluhou. Dobrá volba kam jít s přáteli na večeři, posedět u sklenky vína, i na odpolední kávu. Slečna Lucie nás obsluhovala s přátelským přístupem a doporučila nám vynikající čokoládový bezlepkový dort! Ráda navštívím Bistrot Valentino znovu nejen kvůli dortu :)

Poděkujte uživateli saram_merhaut.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Naprosto famózní jídlo...klobouček dolů před kuchaři. Prostředí nádherné se skvělou, odpočinkovou atmosférou. Velice milá a šikovná obsluha! Díky!

Poděkujte uživateli Houskovakaterina.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Úžasné prostředí, příjemná atmosféra, skvělý personál a vynikající jídlo - To je Bistrot Valentino! Restauraci jsme navštívíli s manželem na romantickou večeři ve dvou a byli jsme opravdu moc spokojeni. Jídlo bylo opravdu vynikající - skvělá Určitě se brzy vrátíme!

Poděkujte uživateli Petra H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistrot Valentino, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistrot Valentino? Sdílejte své zkušenosti!