“The One”

Bistrot Valentino
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Příjemné místo i prostředí, přátelská číšnice Lucka.. skvělé pivo i káva.. výborné studené bagety doporučuji pro romantické večery, ale i na každodenní rychly oběd ;)

1  Poděkujte uživateli 463ji_.

Recenzováno: 26. listopadu 2019

je tu vynikající kuchyně, chodím sem často, vždy si dám něco nového, co jsem ještě neměl a vždy mě překvapí jak je to strašně dobrý, at už je to předkrm, dort nebo hlavní jídlo.. a je zde milý a ochotný personál, útulno, hudba která neotravuje, samá pozitiva

Poděkujte uživateli opdesign.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Restaurace s krásným interiérem a výtečným jídlem! K obědovému menu jsem zvolil filet z candáta s fenyklovým salátem a musím říct, že jídlo bylo opravdu výborné. K tomu čočková polévka - jedna z nejlepších, jakou jsem kdy jedl. To vše dohromady včetně vody za necelých 180 Kč. Rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli Honza C.
Recenzováno: 17. listopadu 2019

Při návštěvě Prahy jsem dal na velice kladné recenze Bistrotu Valentino a sám jsem s přáteli do této restaurace zavítal.

Cítili jsme se tam velmi dobře , všechno bylo skvělé od obsluhy až po jídlo, které pro nás všechny bylo gastronomickým zážitkem.

Podnik určitě doporučujeme a ten kdo navštíví Prahu, tak z ni nemůže odjet dokud nenavštíví Bistrot Valentino!

Známka 11 z 10.

Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Velmi pěkná restaurace s příjemnou atmosférou a milou obsluhou. Dobrá volba kam jít s přáteli na večeři, posedět u sklenky vína, i na odpolední kávu. Slečna Lucie nás obsluhovala s přátelským přístupem a doporučila nám vynikající čokoládový bezlepkový dort! Ráda navštívím Bistrot Valentino znovu nejen kvůli dortu :)

Poděkujte uživateli saram_merhaut.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistrot Valentino, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bistrot Valentino? Sdílejte své zkušenosti!