“Výborná restaurace a klidný hotel”
Recenze U Šemíka

U Šemíka
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 8. srpna 2017

Velmi příjemný hotel v klidné lokalitě. Pokoje vždy čisté včetně sociálního zařízení. K dispozici toaletní potřeby. Služby hotelu na vysoké úrovni. Ručníky a osušky denně vyměňují, denně úklid pokojů.
Restaurace příjemná, milá a ochotná obsluha. Jídlo výborné, velký výběr, vždy chutné. Do hotelu jezdíme pravidelně. Zahrádka stinná, i zde obsluha velmi pozorná a rychlá. Doporučuji jak k přátelskému posezení, tak k firemním akcím. Snídaně bufetové, v ceně ubytování, velký výběr včetně ovoce.

1  Poděkujte uživateli ichra2017.
wagnerova, General Manager v zařízení U Šemíka, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. srpna 2017

Děkujeme vám velice za pěknou recenzi. Budeme se i nadále snažit být co nejlepší pro naše klienty.
Hezký den,
Kleopatra Wagnerová

Recenzováno: 19. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Restaurace je útulná, ale malinká. Je to tu velice příjemné, jídlo domácí a vynikající. Obsluha velice milá a ochotná. Byli jsme zde i několikrát na hotelu, pokoje čisté a útulné. Rádi se vracíme.

2  Poděkujte uživateli Tereza T.
Recenzováno: 14. října 2016

Musím říci, že jídlo tu mají opravdu kvalitní, pěkně vypadá, dělají velké porce, úžasně chutná a navíc je za skvělou cenu! Já jsem nadšená! A jejich burgery jsou top!

2  Poděkujte uživateli Iva W.
Recenzováno: 12. října 2016

Vezmu to postupně...
Prostředí - velmi příjemné, domácké, obzvlášť, pokud přijdete v zimě a sednete si k peci. V restauraci jsou schody, takže máte-li mezi sebou i starší osoby, buďte na to připraveni:) Stoly v restauraci jsou vždy prostřené a čisté.
Personál - setkala jsem se jen s milým a velmi vstřícným personálem, který byl ochotný plnit přání hosta (i ta méně obvyklá). Obsluha často nabízela další služby, zároveň se ale držela zpátky. Uměla poradit s výběrem.
Jídlo - jídelní lístek nabízí hlavně moderní českou kuchyni, ceny jsou vyšší, ale vzhledem k lokalitě se dají očekávat... Bohužel jídlo bylo VELMI průměrné. Pěkný servis i složení pokrmů. Bohužel všechna jídla byla jen vlažná, skoro až studená. Panenka byla moc dobře propečená, žampiony v příloze nebyly vůbec dochucené (ani sůl). Šikovná kuchařka by stejná jídla zmákla i doma levou zadní.... škoda:(

3  Poděkujte uživateli LacikamKomarom.
Recenzováno: 6. července 2016

Čistá česká kuchyně. Skvělá kvalita za dobrou cenu, vřele doporučuji.Není to past na turisty jako jiné české restaurace v Praze kde je personál neochotný jen promluvíte česky. Velmi hezké romantické prostředí.

2  Poděkujte uživateli Jitka S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Šemíka, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Šemíka? Sdílejte své zkušenosti!