“Nádherná cukrárna”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 17. listopadu 2015

Pokud se budete pohybovat okolo Václ. náměstí, doporučuji zavítat do ulice Vodičkova. V pasáži naleznete krásnou cukrárnu se širokou nabídkou zákusků, dortů a chlebíčků.

Poděkujte uživateli Michal P.

Recenzováno: 9. října 2015

Kavárna působí velmi příjemným dojmem. Obsluha byla velmi příjemná a v nabídce je spousta zajímavých dortů. Žádný z nich jsem dosud neochutnala, proto se těším na další návštěvu.

Poděkujte uživateli Lucie H.
Recenzováno: 7. října 2015

Úžasná cukrárna , perfektní obsluha, vynikající
mini dorticky a dobra káva.
Nechte si zabalit nejaký ten kousek ssebou;), moc krásné vám to zabali.

Poděkujte uživateli Martina H.
Recenzováno: 7. října 2015

Dortíky, dorty, čokoláda jsou vynikající. Personál ochotný a příjemný. Ceny vyšší, ocení spíše znalec či gurmán. Interiér jednoduchý.

Poděkujte uživateli Marcela B.
Recenzováno: 30. září 2015 prostřednictvím mobilu

Na food parade jsme od této cukrárny jedli fantastické zákusky. Do jejich provozovny jsme šli na jistotu, nebo si to aspoň mysleli. Nejdřív nás překvapil velmi malý výběr zákusků. Obsluha se navíc chovala jako když chce co nejdřív zavřít a jít domů. Dortíky nebyly špatné, za danou cenu a s předchozí zkušeností z food parade to pro nás bylo zklamání. Možná jsme měli jen smůlu, opakovat ale nebudeme.

Poděkujte uživateli Martin T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!