“Opravdu chutné dezertíky, levné nejsou”

Cukrárna Saint Tropez
Č. 40 z 381 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 23. července 2016

Co k této francouzské cukrárně napsat a neopakovat již napsané v jiných recenzích. Z mého pohledu se sem rozhodně vyplatí vyrazit za jejich dortíky. Ty jsou pro lidi, zvyklé na ceny nedalekého Světozoru, pravda, krapánek vyšší, ale dle mě kvalitě odpovídající. U mě kraluje dortík ze 3 čokolád, Royal a kapučínový dortík. Pozitivně kvituji, že pokud se nemůžete rozhodnout a nechcete celý svůj finanční obnos vypálit směrem k jednomu typu zákusku, což je nějakých cca 100 Kč, můžete si vybrat z tzv. minizákusků. Tady je cena za kus 35 Kč.

Proč sem chodit, jsem zmínil. Kvůli čemu se vracet nemusíte, je interiér a kafe. Ty jsou v mnoha jiných pražských kavárnách o ligu výše. V interiéru mě zaujala jediná věc. Cukrárenský provoz, oddělený od zákazníků pouhým sklem. Takže při čekání na svoji objednávku můžete přímo pozorovat výrobu místních laskomin.

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli SUNicko.

Recenzováno: 19. prosince 2015

Růžová cukrárna a pralinkárna v pasáži, moc mě potěšil bezlepkový sachr dort!! A moc ochotná obsluha

Datum návštěvy: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Pavla09.
Recenzováno: 17. listopadu 2015

Pokud se budete pohybovat okolo Václ. náměstí, doporučuji zavítat do ulice Vodičkova. V pasáži naleznete krásnou cukrárnu se širokou nabídkou zákusků, dortů a chlebíčků.

Datum návštěvy: září 2015
Poděkujte uživateli Michal P.
Recenzováno: 9. října 2015

Kavárna působí velmi příjemným dojmem. Obsluha byla velmi příjemná a v nabídce je spousta zajímavých dortů. Žádný z nich jsem dosud neochutnala, proto se těším na další návštěvu.

Datum návštěvy: říjen 2015
Poděkujte uživateli Lucie H.
Recenzováno: 7. října 2015

Úžasná cukrárna , perfektní obsluha, vynikající
mini dorticky a dobra káva.
Nechte si zabalit nejaký ten kousek ssebou;), moc krásné vám to zabali.

Datum návštěvy: září 2015
Poděkujte uživateli martinah322.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!