“Má nejoblíbenější cukrárna”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 23. července 2016

Skvělá cukrárna s velmi kvalitními a výbornými zákusky a dorty. Ceny trošku vyšší, ale určitě poznáte tu kvalitu - raději jeden zákusek tady, než 3 jinde. Zbožňuji sladké a toto je má nejoblíbenější cukrárna. Pořádají i kurzy pečení :)

Poděkujte uživateli Luciannka.

Recenzováno: 23. července 2016

Co k této francouzské cukrárně napsat a neopakovat již napsané v jiných recenzích. Z mého pohledu se sem rozhodně vyplatí vyrazit za jejich dortíky. Ty jsou pro lidi, zvyklé na ceny nedalekého Světozoru, pravda, krapánek vyšší, ale dle mě kvalitě odpovídající. U mě kraluje dortík ze 3 čokolád, Royal a kapučínový dortík. Pozitivně kvituji, že pokud se nemůžete rozhodnout a nechcete celý svůj finanční obnos vypálit směrem k jednomu typu zákusku, což je nějakých cca 100 Kč, můžete si vybrat z tzv. minizákusků. Tady je cena za kus 35 Kč.

Proč sem chodit, jsem zmínil. Kvůli čemu se vracet nemusíte, je interiér a kafe. Ty jsou v mnoha jiných pražských kavárnách o ligu výše. V interiéru mě zaujala jediná věc. Cukrárenský provoz, oddělený od zákazníků pouhým sklem. Takže při čekání na svoji objednávku můžete přímo pozorovat výrobu místních laskomin.

Poděkujte uživateli SUNicko.
Recenzováno: 19. prosince 2015

Růžová cukrárna a pralinkárna v pasáži, moc mě potěšil bezlepkový sachr dort!! A moc ochotná obsluha

1  Poděkujte uživateli Pavla09.
Recenzováno: 17. listopadu 2015

Pokud se budete pohybovat okolo Václ. náměstí, doporučuji zavítat do ulice Vodičkova. V pasáži naleznete krásnou cukrárnu se širokou nabídkou zákusků, dortů a chlebíčků.

Poděkujte uživateli Michal P.
Recenzováno: 9. října 2015

Kavárna působí velmi příjemným dojmem. Obsluha byla velmi příjemná a v nabídce je spousta zajímavých dortů. Žádný z nich jsem dosud neochutnala, proto se těším na další návštěvu.

Poděkujte uživateli Lucie H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!