“naše nejoblíbenější cukrárna”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 22. ledna 2017

Chodím sem prakticky od doby co si mě moji lidé přivezli. A je to naše nejoblíbenější cukrárna vůbec. Občas jdeme i jinam jen abychom se přesvědčili, že v ,,té naší" to mají o hodně lepší. Není nám líto ani koruny, kterou tam utratíme, jelikož jejich dortíčky jsou prostě slast a umělecké dílo. Máme rádi novinky a netradiční chutě (rakvičkou a cheescakem nás už nikdo neohromí) a tady vždy najdeme něco nového.
Makronky i pralinky také výborné. A moc se nám líbí tématická nabídka halloween, valentýn, vánoce atd..

Pánice jich ochutnala za těch pár let co tom chodí už hodně a ještě se nestalo, že by jí prý nějaký nechutnal a už nakazila i páňase, kterému dřív přišly výborné všechny dorty např. u Hájka - dnes už se ofrňuje.

Servis naprosto dokonalý. I mističku s vodou vždycky dostanu a občas i nějaký ten piškotek. Jste nejlepší cukrárna v Praze a doporučujeme vás na každém kroku.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli TokkiKawaii.

Recenzováno: 11. října 2016

Zakusek byl vynikajici, take jsem si koupila makronky s sebou a dostala jsem je krasne zabalene. Cukrarna je drazsi, ale stalo to za to a nekdy se urcite vratim

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli liuba_vip.
Recenzováno: 23. července 2016

Skvělá cukrárna s velmi kvalitními a výbornými zákusky a dorty. Ceny trošku vyšší, ale určitě poznáte tu kvalitu - raději jeden zákusek tady, než 3 jinde. Zbožňuji sladké a toto je má nejoblíbenější cukrárna. Pořádají i kurzy pečení :)

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli Luciannka.
Recenzováno: 23. července 2016

Co k této francouzské cukrárně napsat a neopakovat již napsané v jiných recenzích. Z mého pohledu se sem rozhodně vyplatí vyrazit za jejich dortíky. Ty jsou pro lidi, zvyklé na ceny nedalekého Světozoru, pravda, krapánek vyšší, ale dle mě kvalitě odpovídající. U mě kraluje dortík ze 3 čokolád, Royal a kapučínový dortík. Pozitivně kvituji, že pokud se nemůžete rozhodnout a nechcete celý svůj finanční obnos vypálit směrem k jednomu typu zákusku, což je nějakých cca 100 Kč, můžete si vybrat z tzv. minizákusků. Tady je cena za kus 35 Kč.

Proč sem chodit, jsem zmínil. Kvůli čemu se vracet nemusíte, je interiér a kafe. Ty jsou v mnoha jiných pražských kavárnách o ligu výše. V interiéru mě zaujala jediná věc. Cukrárenský provoz, oddělený od zákazníků pouhým sklem. Takže při čekání na svoji objednávku můžete přímo pozorovat výrobu místních laskomin.

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli SUNicko.
Recenzováno: 19. prosince 2015

Růžová cukrárna a pralinkárna v pasáži, moc mě potěšil bezlepkový sachr dort!! A moc ochotná obsluha

Datum návštěvy: prosinec 2015
1  Poděkujte uživateli Pavla09.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!