“Božské dortíky”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 31. ledna 2017

Byla jsem zde kolem 6. hodiny večer, atmosféra byla příjemná - ani plno, ani prázdno. Některé dortíky sice měli už vyprodané, ale i tak se dalo bohatě vybírat (mezi asi 7 druhy). Dala jsem si Saharu, a byl moc dobrý, pro ty, co nemají rádi moc těžké dorty, doporučuji.

Poděkujte uživateli Martiiinkaaa.

Recenzováno: 22. ledna 2017

Chodím sem prakticky od doby co si mě moji lidé přivezli. A je to naše nejoblíbenější cukrárna vůbec. Občas jdeme i jinam jen abychom se přesvědčili, že v ,,té naší" to mají o hodně lepší. Není nám líto ani koruny, kterou tam utratíme, jelikož jejich dortíčky jsou prostě slast a umělecké dílo. Máme rádi novinky a netradiční chutě (rakvičkou a cheescakem nás už nikdo neohromí) a tady vždy najdeme něco nového.
Makronky i pralinky také výborné. A moc se nám líbí tématická nabídka halloween, valentýn, vánoce atd..

Pánice jich ochutnala za těch pár let co tom chodí už hodně a ještě se nestalo, že by jí prý nějaký nechutnal a už nakazila i páňase, kterému dřív přišly výborné všechny dorty např. u Hájka - dnes už se ofrňuje.

Servis naprosto dokonalý. I mističku s vodou vždycky dostanu a občas i nějaký ten piškotek. Jste nejlepší cukrárna v Praze a doporučujeme vás na každém kroku.

Poděkujte uživateli TokkiKawaii.
Recenzováno: 11. října 2016

Zakusek byl vynikajici, take jsem si koupila makronky s sebou a dostala jsem je krasne zabalene. Cukrarna je drazsi, ale stalo to za to a nekdy se urcite vratim

Poděkujte uživateli liuba_vip.
Recenzováno: 23. července 2016

Skvělá cukrárna s velmi kvalitními a výbornými zákusky a dorty. Ceny trošku vyšší, ale určitě poznáte tu kvalitu - raději jeden zákusek tady, než 3 jinde. Zbožňuji sladké a toto je má nejoblíbenější cukrárna. Pořádají i kurzy pečení :)

Poděkujte uživateli Luciannka.
Recenzováno: 23. července 2016

Co k této francouzské cukrárně napsat a neopakovat již napsané v jiných recenzích. Z mého pohledu se sem rozhodně vyplatí vyrazit za jejich dortíky. Ty jsou pro lidi, zvyklé na ceny nedalekého Světozoru, pravda, krapánek vyšší, ale dle mě kvalitě odpovídající. U mě kraluje dortík ze 3 čokolád, Royal a kapučínový dortík. Pozitivně kvituji, že pokud se nemůžete rozhodnout a nechcete celý svůj finanční obnos vypálit směrem k jednomu typu zákusku, což je nějakých cca 100 Kč, můžete si vybrat z tzv. minizákusků. Tady je cena za kus 35 Kč.

Proč sem chodit, jsem zmínil. Kvůli čemu se vracet nemusíte, je interiér a kafe. Ty jsou v mnoha jiných pražských kavárnách o ligu výše. V interiéru mě zaujala jediná věc. Cukrárenský provoz, oddělený od zákazníků pouhým sklem. Takže při čekání na svoji objednávku můžete přímo pozorovat výrobu místních laskomin.

Poděkujte uživateli SUNicko.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!