“Dražší, ale většinou moc dobré”

Cukrárna Saint Tropez
Č. 44 z 304 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Snídaně, Donáška
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 21. září 2017

Chodím sem celkem pravidelně a nikdy si nemohu vybrat, většina dortíků je moc dobrých, poslední dobou ujíždím na cheesecaku, pan obsluhující je naprosto dokonalý, vtipný, profesionál každým coulem, jste u něj přesvědčeni, že se pro tuto práci narodil. Dokáže poradit s výběrem, vyzná se v sortimentu. Můžu jen doporučit. Jen WC je mimo a posezení ve spodní části tak zejména ve studenějších měsících může narušit otevírání dveří při procházení ostatních hostů dovnitř a ven.

Poděkujte uživateli user123455.

Recenzováno: 5. března 2017

Úžasná cukrárna s hezkým prostředím a skvělým personálem. Výbornou mají kávu, i domácí limonády, a dortíky jsou fantastické, ať už si dáte mangový, nebo karamelový. Můžu jen a jen doporučit!

Poděkujte uživateli Kate007Kate.
Recenzováno: 31. ledna 2017

Byla jsem zde kolem 6. hodiny večer, atmosféra byla příjemná - ani plno, ani prázdno. Některé dortíky sice měli už vyprodané, ale i tak se dalo bohatě vybírat (mezi asi 7 druhy). Dala jsem si Saharu, a byl moc dobrý, pro ty, co nemají rádi moc těžké dorty, doporučuji.

Poděkujte uživateli Martiiinkaaa.
Recenzováno: 22. ledna 2017

Chodím sem prakticky od doby co si mě moji lidé přivezli. A je to naše nejoblíbenější cukrárna vůbec. Občas jdeme i jinam jen abychom se přesvědčili, že v ,,té naší" to mají o hodně lepší. Není nám líto ani koruny, kterou tam utratíme, jelikož jejich dortíčky jsou prostě slast a umělecké dílo. Máme rádi novinky a netradiční chutě (rakvičkou a cheescakem nás už nikdo neohromí) a tady vždy najdeme něco nového.
Makronky i pralinky také výborné. A moc se nám líbí tématická nabídka halloween, valentýn, vánoce atd..

Pánice jich ochutnala za těch pár let co tom chodí už hodně a ještě se nestalo, že by jí prý nějaký nechutnal a už nakazila i páňase, kterému dřív přišly výborné všechny dorty např. u Hájka - dnes už se ofrňuje.

Servis naprosto dokonalý. I mističku s vodou vždycky dostanu a občas i nějaký ten piškotek. Jste nejlepší cukrárna v Praze a doporučujeme vás na každém kroku.

Poděkujte uživateli TokkiKawaii.
Recenzováno: 11. října 2016

Zakusek byl vynikajici, take jsem si koupila makronky s sebou a dostala jsem je krasne zabalene. Cukrarna je drazsi, ale stalo to za to a nekdy se urcite vratim

Poděkujte uživateli liuba_vip.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Saint Tropez, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cukrárna Saint Tropez? Sdílejte své zkušenosti!